Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Pri 10:10
Линк
Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AKITA INU

31 Jan 23:06
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Brod

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

08 Shk 07:57 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Butel

Ford Focus 1.6tdci 128000km nov -05

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 04:28 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Sprat od kuka vo Taftalidze luksuzno namesten

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
08 Shk 02:15 Cimer/e  ·  Manastir

Se bara cimer za stan vo Bitola

08 Shk 01:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Samsung GT-S5220 odlicno socuvan

1 600 MKD

08 Shk 01:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan od 27m2 kaj Katolicka crkva namesten

36 500 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Shk 01:06 Banesa  ·  Shkup

Se izdava stan vo centar kaj Evropski Univerzitet

Numri i dhomave: 2
08 Shk 01:06 Shtëpi  ·  Gostivar

Kuka od 670m2 vo Gostivar

Numri i dhomave: 4
08 Shk 00:17 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Kumanovë

PEUGEOT 407 2.0 HDI -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 23:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 4  ·  Shkup

Menuvam Samsung Galaxy Note 1

07 Shk 23:33 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Negotinë

Macor bara zenka za parenje

07 Shk 23:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Shkup  ·  Centar

Yamaha r6

12 000 EUR

Viti: 2013
07 Shk 22:48 Banesa  ·  Manastir

Stan od 80m2 vo nova Bitola

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Shk 22:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW POLO 1.4 TDI -02 Germania

3 555 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Shk 22:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Lule dhe bimë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Saksii i rasadnici

170 MKD

07 Shk 22:24 Telefona celular  ·  HTC  ·  EVO 3D  ·  Kumanovë

HTC EVO 3D

220 EUR

07 Shk 22:15 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Raftovi

1 700 MKD

07 Shk 21:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Krevet klik klak krevet edinecen

15 000 MKD

07 Shk 21:47 Telefona celular  ·  LG  ·  L70 D320N  ·  Shkup

LG L70 NOV NE KORISTEN POD GARANCIA

07 Shk 21:47 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram niva za iznajmuvanje

07 Shk 21:43 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW 320 DIZEL -00

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 21:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Prilep

Spalna soba

07 Shk 21:36 Kafshë shtëpiake  ·  Peshqi dhe akuarium  ·  Shkup

Africki ciklidi

07 Shk 21:15 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Shkup  ·  Butel

Sony a350

07 Shk 21:15 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Koçan

OPEL Meriva 1.3 CDTI STAKLO -06

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 21:15 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9 TDI 110KS -99 MOZE ZAMENA

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 21:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW Golf 5 1.9 tdi 105 ks so ful oprema -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 20:58 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL ZAFIRA Di 16v -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 20:46 Shtëpi  ·  Strumicë

Vikendica so ovostarnik vo selo Vodoca

10 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Shk 20:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kumanovë

Mercedes Benz 220 -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 20:38 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pirrungritës  ·  Kumanovë

VILUSHKAR VO ODLICNA SOSTOJBA

07 Shk 20:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Shtip

Vertikali od regal

2 000 MKD

07 Shk 20:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

IZDAVAME KOMPLETNO NАМЕSTEN STAN VO CENTAR

Numri i dhomave: 2
07 Shk 20:22 Dhoma  ·  Vinicë

Iznajmuvanje na sobi vo Vinica

9 EUR / muaj

07 Shk 20:22 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks socuvana -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 20:13 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Koçan

Ford Ka -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Shk 20:13 Konzolatë për lojëra  ·  Shkup  ·  Çair

Biljard pikado topic

1 200 EUR

07 Shk 20:09 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

BMW 320d -05

12 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 20:01 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Izdavam ednosoben stan pozadi Porta Vlae

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Shk 19:52 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stan od 71m2 vo Avtokomanda

Numri i dhomave: 2
07 Shk 19:07 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Kavadar

MAZDA 6 2.0 D EXCLUSIVE -05 Svajcarija

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 19:07 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

MyWebDesignMK Web Dizajn studio

999 MKD

07 Shk 18:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Sank za ugostitelski objekt

1 500 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione