Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:32
Линк
Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

GTC Premium Dukan

180 000 EUR

18 Shk 21:38
Линк
Konzolatë për lojëra  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Prodavam kola so baterii

3 000 MKD

Dje 15:18
Линк
Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Gostivar

ALi BABA REAL ESTATE


Sot 15:55 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW F30 320D

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Shitore Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mal magacin 9m2 svoj sklad

4 000 MKD / muaj

Sot 15:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava deloven prostor 260m2

290 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 15:48 Banesa  ·  Ohër

Se prodava stan , moze i zamena

1 300 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 15:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

11 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:37 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Karposh

Pezo 2008 new model 2020/21g 1.5hdi 100ks kako novo

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:36 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:35 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Sot 15:35 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Karposh

Reno Megane 1.5dci 2019/20god. 6 brzini ful kako nov

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Insignia Grand Sport 1.6cdti avtomatic 2020g kako nova

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Karposh

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes B 180 cdi avtomatic facelift 2015/16g perfekten

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:32 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Karposh

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Karposh

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 Auto sallon Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini Countryman S 2.0SD avtomatic 143ks 2012/13g perfekten

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:25 Vetura  ·  Honda  ·  Insight  ·  Shkup  ·  Aerodrom

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Mondeo 2.0tdci 140ks avtomatic 2010/11g perfekten

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:23 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 520d 177ks avtomatic facelift 2009g neuvezeno perfektno

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW X5 3.0D xdrive 235ks 2010g ful ekstra perfektno

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Izdavam nov stan vo CENTO novogradba ul.Finska

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 15:21 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Agila  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Agila 1.0 benzin 65ks 2008/09g ful perfektna

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:21 Auto sallon Vetura  ·  Hummer  ·  H3  ·  Shkup  ·  Karposh

Hummer H3 3.7 2008/09g facelift unikaten kako nov

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:20 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Shkup  ·  Karposh

Landrover Freelander 2 2.2td4 2007/08g 4x4 ekstra perfekten

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SET alat Inotek alati

Sot 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Релаксатор 4Moms MamaRoo 4.0

15 000 MKD

Sot 15:15 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava deloven prostor vo Centar 290m2

10 EUR / muaj

Sot 15:15 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Ченто-се изнајмува

Sot 15:15 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup

IPHONE 13 128g

25 000 MKD

Sot 15:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov 2-soben stan od 52m2 vo Dzevair Aerodrom

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Namesten trosoben 85m2 Centar kaj Klinika

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ekstra 4-soben stan od 80m2 vo Kapistec kaj Ramstore

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 15:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosoben 56m2 kaj h.Kontinental-East Gate

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:58 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Aerodrom

AUDİ A5 COUPE SLİNE

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava 3 sob. namesten stan Centar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione