Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Shk 11:08
Link:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kumanovë

Bmw F30 320 Dizel 135 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 10:29
Link:
Banesa  ·  Shtip

ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ ШТИП

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5

Sot 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan 75m2,Centar pozadi Ramstor

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:33 Banesa  ·  Kumanovë

Se prodava stan od 103m2 so 3 spalni sobi

Numri i dhomave: 4
Sot 19:32 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9TDI 105HP **SPORTBACK**NOVO -09

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kriva Pallankë

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110HP **ECO FLEX** -10

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08
Link:
Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Karposh

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIC BLUEMOTION NAVI 7 SEDISTA-11

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Переа Солун стан од 50 кв.м

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 18:56 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:43 Banesa  ·  Ohër

Nov stan vo Ohrid

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:37
Link:
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава реновиран стан во Буњаковец

117 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Капиштец, улица Козара

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 18:33 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkup  ·  Karposh

Mitsubishi ASX prv sopstvenik

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:30
Link:
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

se izdava 4 soben stan

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 18:26
Link:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

54 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:25 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Karposh

Citroen c3.1.4.HDI.god.2007.full

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PLAC GORNO LISICE 3500 M2

20 EUR

Sot 18:21 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava ubavo sreden 4 soben stan

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:20 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Kumanovë

BMW X5 M 3.5 Dizel/Hybrid 2015

36 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione