Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:24
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

26 Shk 10:25
Линк
Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Канцелариски мебел сочуван

650 EUR

20 Shk 15:05
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-Tronic 2020g FACELIFT

22 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 15:27 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Kumanovë

FIAT PUNTO EVO 1.4 BENZIN 57KW 8V EURO5 NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:27 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Tetovë

BMW XDRIVE35D

1 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:25 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava trosoben stan vo Novo Lisice 45m2

Numri i dhomave: 3
Sot 15:24 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам куќа на Водно

600 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 15:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:22
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 5008 2.0 hdi(150hp)*Allure*Kako Nov-12g.����

7 290 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan na Vodno

140 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 15:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Стан 40 м2 Неа Каликратија Халкидики

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 15:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Baraka so dogradba vo Vlae 102m2 so cel plac 173m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 15:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Strumicë

iPhone 14 plus - nov

650 EUR

Sot 15:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

STAN NOVOGRADBA 47M2 SPROTI ONE HOSPITAL

58 750 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 15:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Çair

Mercedes Benz C220 AMG

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Karposh

Vw polo 1.2i

5 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:11 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Fiesta 1.4 Tdci Titanium

1 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:05 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Ilinden

Kuka od 232m2 vo selo Kadino

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 15:04
Линк
Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Барам пејачка

Sot 15:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Manastir

Citroen C3 1.2 PureTech 82KS 2018

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:01 Vetura  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota C-HR Hybrid Купена во Тоуота Скопје

21 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Centar

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:00 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Издавам дуќан

Sot 14:54 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prevoz Avstrija,Germanija,Belgija,Holandija,Italija,Swiss

Sot 14:54 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Prevoz kombe selidbi skopje

Sot 14:54 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Garsonjera vo Centar, kaj Univerzalna, sproti Silbo

265 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:54 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Secenje drva kastrenje drva

Sot 14:54 Banesa  ·  Tetovë

Se prodava ili zamenuva stan vo Tetovo dupleks so stan vo Sk

Numri i dhomave: 7
Sot 14:54 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Kukja na vodno / Kuka na vodno

400 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:52 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Centar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVAAT STANOVI KAJ FON 1300 EVRA

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 14:47 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI A4 2.0 TDI 110 kw 150ks AUTOMATIC/ S-TRONC 2017 god.

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Suzuki  ·  DL650 Vstrom  ·  Manastir

Suzuki Vstrom dl650

7 000 EUR

Sot 14:44 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Cistenje garazi podrumi dvorovi

Sot 14:44 Banesa  ·  Tetovë

Jepet banes me qira

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, NASTEL

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:40 Shtëpi  ·  Gjevgjeli

Vila so apartmani za iznajmuvanje vo centarot na gradot

360 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

САВИЌ ПРОДВА СТАН ВО КОЗЛЕ

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione