Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 10:34
Линк
Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Centar

Кученца германски боксер

16 Shk 14:49
Линк
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  KTM  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

For Sale KTM 690 SMC Supermoto

5 798 EUR


Sot 11:07 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се издава Аеродром Мичурин 70м2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Sot 11:04
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ЗА ПРОДАЖБА: Стан во Кисела Вода, 42м2 + 5m2, поткровје

44 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Strumicë

Се продава

1 MKD

Sot 10:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:58 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI 120 KS 2016 GODINA

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kupuvam stan vo Belite Kuli (Lepotici Ubavici) na Ilindenska

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:53 Banesa  ·  Manastir

Se izdava nov apartman vo centar

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:53 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Ohër

SE prodava jip RANGE rover poradi zaminuvanje stranstvo

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:52 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Ilinden

Plac vo gradezna zona vo Mralino Skopje 5.395m2

30 EUR

Sot 10:49 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Butel

Se Prodava Gradezna Parcela vo Radisani 2.848 m2

60 EUR

Sot 10:45 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Ohër

Se iznajmuva kancelarija vo centar na Ohrid

200 EUR / muaj

Sot 10:44 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Стан 35 м2 поволно

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:44
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVAAT,NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA,VLAE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:44 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:44 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodazhba na Nov stan

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, ZELEN KARTON, FULL OPREMA

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Sopisht

PRODAVAM PLACEVI - SO MARKICI ZA GRADBA

1 EUR

Sot 10:34 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Cistenje na dvorovi podrumi garazi

Sot 10:33 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

Opel Corsa D 1.3 cdti

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Realme 10  ·  Manastir

REALME 10 KAKO NOV EKSTRA

8 900 MKD

Sot 10:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Namesten stan vo Kapistec

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:31 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Shkup  ·  Karposh

Tikan automobile

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

NOV 3 SOBEN STAN 54M2 VO NOVOSELSKI

67 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

LUXUZNI STANOVI VO GRADBA VO MAVROVO

1 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 10:29 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR VO TC BEVERLI KAPISTEC

450 EUR / muaj

Sot 10:29 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

NAMESTEN STAN VO KISELQ VODA RASADNIK

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Insignia Grand Sport 1.6cdti avtomatic 2020g kako nova

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:27 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава 77м2 стан во Тафталиџе 2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:27 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Karposh

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava 84m2 stan na Vodno vo Soravia Roma Complex

184 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:25 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Karposh

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Karposh

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Duplex so rooftop na Vodno

270 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:25 Vetura  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Toyota C-HR Hybrid Купена во Тоуота Скопје

21 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:24 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Secenje armiran beton asfalt

Sot 10:24 Auto sallon Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini Countryman S 2.0SD avtomatic 143ks 2012/13g perfekten

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Kuga 2.0tdci 136ks 6 brzini 4x4 2010/11g ful perfektna

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

LUXUZEN DUPLEKS SO ROOFTOP I BAZEN VO DEBAR MAALO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 10:23 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 520d 177ks avtomatic facelift 2009g neuvezeno perfektno

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione