Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:15
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

BMW X5 F15 3.0D M paket

32 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 21:11
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Polo 1.2TDI 2011

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ALLURE AVTO MIRO

16 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Илинден

SUZUKI SWIFT 1.3 benzin 4x4 2010

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ПРАЗЕН ТРОСОБЕН СТАН НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:16 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Скопjе  ·  Центар

Mitsubishi Pajero 3.2

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz C220 194ks 9G-Tronic 2020 Fascination

28 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BISNIS LINE AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz C220 194ks 9G-Tronic 2020 Fascination

28 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Скопjе  ·  Илинден

FORD S MAX 2.0tdci 140ks 2015 AVTOMATIK LED PANORAMA 7 SEDIS

10 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

Peugeot 3008 1.5BlueHdi 130KS 2022 EAT8

22 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2022
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov prekrasen dupleks 118м2+35м2 Bardovci

148 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:14 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Илинден

PEUGEOT 2008 1.2I PURETECH 2018G

11 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:14 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se Prodava Audi A4 2013/14 2.0 mozna zamena

11 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:13 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Скопjе  ·  Илинден

MERCEDES E250CDI 204KS 2009 GOD AVTOMATIK

12 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar pozadi Diamond Mall

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 13:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Скопjе  ·  Илинден

Vw PASSAT CC 2.0tdi 140ks DSG

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 3 soben stan od 62m2 vo Centar

121 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 13:10 Моторцикли (над 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava 150 LEGEND

450 ЕУР

Денес 13:10 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva magacin vo Kisela Voda

1 МКД / месечно

Денес 13:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Илинден

Vw GOLF 8 2.0tdi 85 115ks 2020 LED VIRTUAL COCKPIT KAKO NOV

20 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Izdavam stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ТРОСОБЕН САТН ЗА УДОБНО И МОДЕРНО ДОМУВАЊЕ ВО КАПИШТЕЦ

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 13:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM, CAPITOLL MALL

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Dolno Sonje od 200m2 so plac 780m2

130 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
Денес 13:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NEVSELUVAM CHETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNO

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 13:01 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Бутел

Количка Quinny Buzz extra

150 ЕУР

Денес 13:00 Соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

СОБА се издава

Денес 12:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Број на соби: 1
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации