Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 13:21
Линк
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT B8.5 2.0TDI 150KS DSG7 2021g

23 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 20:50
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава наместен стан 40м2 кај Тобако 2

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 14:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava trosoben namesten stan od 70m2 vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 14:20
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava nov stan so garaza vo n.Aerodrom

138 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Се продава!!!

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kompletno opremen stan od 58m2 vo Kapistec

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром со Гаража !

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 14:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во Аеродром !

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 14:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 65m2,dve spalni,na 5min od pazar

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kukja vo Pestani,79m2 na 100 metri od ezero

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

120 stanovi vo Zelezara i deloven kompleks

1 230 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 56m2 vo naselba Dame Gruev Skopje

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 14:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 45 AMG  ·  Скопjе  ·  Центар

2020 Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC DCT

52 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 14:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 55m2 vo Dame Gruev-Gorce Petrov

1 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Денес 13:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KOZLE

89 400 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo naselba na HOT i HOT vo Radisani

160 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
Денес 13:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 2-sob namesten stan vo Karposh 3

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:54 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 101KS GOD -10 REDIZAJN 6 BRZINI NOVO

3 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 71m2+60m2 dvor vo Taftalidze 1

252 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 2-sob namesten stan vo Aerodrom

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:51 Претпријатие За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Битола

IKEA masa i stolcinja

2 000 МКД

Денес 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Urban Garden

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Денес 13:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen apartman za kratok prestoj Soborna Jack 4

40 ЕУР

Број на соби: 1,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации