Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

29 Shk 16:22
Линк
Banesa  ·  Kumanovë

Se prodava stan na odlicna lokacija so preubav pogled

1 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Shk 14:43
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Dje 09:37
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Manastir

Градежни Парцели

24 000 EUR


Sot 10:48
Линк
Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Centar

Кученца германски боксер

Sot 10:48 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kumanovë

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:48 Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VOZAC C I E KATEGORIJA

Sot 10:48 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kumanovë

Fiat Punto 1.4 benzin 77kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA BMW 318, 2010 KAKO NOVO

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Manastir

Se prodava Mercedes c250 turbodiesel elegance

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izrabotka na Stiroporni fasadi so vrven kvalitet

Sot 10:34 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA SPORTAGE 2020

19 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:34 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се издава нов луксузен стан во Cevahir Sky City на 31 кат

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:30 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

SEAT LEON 2.0 TDI FR, 150PS, MATRIX, 2016 GOD, SO 162.000 KM

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Машина за шекер

Sot 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VW PASSAT 7 COMFORTLINE 1.6TDI FULL BESPREKORNA SOSTOJBA -13

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21
Линк
Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Manastir

Se bara motor za Reno Clio 1.9D

Sot 10:18
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава фиат пунто

217 000 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:18 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Secenje beton rusenje zidovi

Sot 10:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Kucence Yorkshirski Terier

Sot 10:09 Makina për kamping  ·  Ohër

SE PRODAVAT KAMP PRIKOLKA TRESKA VO KAMP ELESEC

Sot 10:06
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford fiesta 1.1(86ks)Nov model*NEUVEZENA*18g.

8 899 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

СЕ ИЗНАЈМУВА...НОВО ЛИСИЧЕ 73м2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:58
Линк
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Custom  ·  Keeway  ·  Superlight  ·  Strugë

Keeway Superlight 125

1 100 EUR Намалена цена

Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Centar

VW JETTA 2.0 TDI DSG 2015 FACELIFT 119000KM

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT 2.0TDI 110KS-BLUEMOTION

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava ekskluziven stan vo Capitol Mall

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:54 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkup  ·  Centar

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:54 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

НЕУВЕЗЕНА OPEL CORSA 2021 70000km

12 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:53
Линк
Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Strugë

Alfa Romeo 147 facelift 1.6 TS 120ks

2 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:53 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:52 Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Kymco  ·  MXU 300r 2x4  ·  Strumicë  ·  Vasilevë

Se Prodava Kymco MXU 300r 2x4

2 899 EUR

Sot 09:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Kërçovë

Citroen Berlingo

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:48 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Seat Altea XL, 1.6tdi, 77kw(105ks), 2015 god.

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:48
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Butel

Jeep Grand Cherokee L

89 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:48 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Kuka so 4 individualni stanana Vodno.

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:44 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Miniature Schnauzer (3 months old female)

100 EUR

Online
Sot 09:39 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI 120 KS 2016 GODINA

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38
Линк
Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Ohër

YAMAHA MT 09 SP 2018

10 490 EUR

Sot 09:28
Линк
Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MOPS МОПС

1 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione