Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

29 Shk 15:44
Линк
Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Водовод / Vodovod

21 Shk 13:54
Линк
Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Релаксатор за бебе

4 000 MKD

Sot 13:31
Линк
Vetura  ·  Ssangyong  ·  Друг модел  ·  Gostivar

Se prodava

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 15:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Shkup  ·  Çair

PRODAVAM APRILIA SR 125 GT

3 950 EUR

Online
Sot 15:32 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

PRODAVAM NOVI TOMOSI

1 700 EUR

Online
Sot 15:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Çair

PRODAVAM PASSAT B8 SO 26000 KM

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 15:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkup  ·  Çair

PRODAVAM X MAX 400 TECH MAX

8 800 EUR

Online
Sot 15:28 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot-308 1.6 hdi Exclusive 2009god Avto M&S

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:27
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

Se prodava

6 000 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:26 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Цер  ·  Manastir

Термо печка 6 ка

3 000 MKD

Sot 15:22 Shtëpi  ·  Ohër

Stara kukja so dvor prva linija Ohridsko Ezero vo Peshtani

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Sot 15:14 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Издавам деловен простор

1 MKD / muaj

Sot 15:09 Shtëpi  ·  Veles

Prodavam/Zamenuvam samostojna kukja

62 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 120
Sot 15:07
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Çair

Mercedes Benz C220 AMG

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:02 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Kukja na vodno / Kuka na vodno

400 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:02 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:58 Shitore Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Prevoz transport na roba i selidbi

1 500 MKD

Sot 14:57
Линк
Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Барам пејачка

Sot 14:47 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Prevoz kombe selidbi skopje

Sot 14:47 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Secenje drva kastrenje drva

Sot 14:47 Banesa  ·  Tetovë

Se prodava ili zamenuva stan vo Tetovo dupleks so stan vo Sk

Numri i dhomave: 7
Sot 14:47 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Garsonjera vo Centar, kaj Univerzalna, sproti Silbo

265 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Koçan

Pumpa za volan za audi

1 MKD

Sot 14:39 Banesa  ·  Tetovë

Jepet banes me qira

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:37
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Cistenje garazi podrumi dvorovi

Sot 14:37 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 Allroad

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor 8x  ·  Kavadar

Se prodava Honor 8x

5 000 MKD

Sot 14:27 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Zelenikovë

Mazda 6 2009 2.0 143ks Moze zamena

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:17
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 325D GT / M - Paket

18 500 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА FORD MONDEO 2.0 TDCi

18 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:07 Makina dhe Vegla  ·  Kumanovë

Prodavam motokultivator

Sot 14:07
Линк
Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  HP  ·  250 G7  ·  Kumanovë

HP 250 G7 Notebook PC

250 EUR Намалена цена

Sot 14:06 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Shkup  ·  Karposh

Tikan automobile

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione