Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 18:42
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 13:50
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Mar 14:57
Линк
Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Барам пејачка


Sot 19:07 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Karposh

Slunak tampon pesok zemja homus

Sot 19:03 Vetura  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Tetovë

MAZDA CX-7

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава реновиран стан во Буњаковец

117 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:57 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA SPORTAGE 2020

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 18:52
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

@@@ Nov stan se izdava 70m 2 vo strog Centar @@@

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 18:49
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Online
Sot 18:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава

Sot 18:44 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Shkup

IPHONE 12

290 EUR Намалена цена

Sot 18:42 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Karposh

CHEVROLET.SPARK.08.GOD.OSNOVEN.MODEL

1 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:42
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Sopisht

Parcela vo Dobri dol - Sopiste

20 EUR

Sot 18:42
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38
Линк
Banesa  ·  Tetovë

Stan od 86m2 vo Tetovo

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 18:24
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Sot 18:23 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE PRODAVA KUKA 70m2 so PLAC 900m2 G.Delcev Skopsko Pole

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Sot 18:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

издавам стан

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:20 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Sot 18:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Rimorkio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prikolka

10 EUR

Sot 18:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Strugë

Golf 4 1.9 TDI

3 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Butel

passat B7 2011 2.0 140 dsg

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 810 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 18:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Vallandovë

Samsung galaxy A 50

6 000 MKD

Sot 18:08 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Sopisht

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:03 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup

Bmw 318d G20 Perfektno! Mozna zamena!

35 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 18:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo City Garden

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 18:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Vallandovë

Samsung Galaxy A34 5G

13 000 MKD

Sot 17:55 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Kumanovë

Dzip Hyundai tucson 4wd 2.0 crdi 4x4 suv

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Дарма Дома издава нов стан позади East Gate Mall !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 17:53 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Secenje armiran beton

Sot 17:52 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Petrof  ·  Classic  ·  Shtip

Prodavam piano kako novo

1 500 EUR

Sot 17:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  А 50  ·  Vallandovë

Samsung galaxy A 50

6 000 MKD

Sot 17:44 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Corsa D 1.2 16v 80ks Engoy plus full oprema 2007

3 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:43 Vetura  ·  Citroën  ·  2 CV  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Олдтајмер за свадби и прослави

Viti: 60-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:35 Banesa  ·  Manastir

Се продава двособен -проширен стан

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Stan vo centar 76m2,podelen na dva apartmani

1 200 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione