Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Pazar3


Денес 15:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 525 D

15 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:55 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava deloven prostor 100m2

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 15:55
Линк
Куќи/Вили , Велес

Kuka so dvor i bazen

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 15:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A5 Sportback diesel -13

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:55 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

New Beetle 1.9 TDI - 90 ks - Top Sostojba

2 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:55 Автомобили , Струмица

Opel Vectra

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:55 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A7

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:55 Автомобили , Куманово

Hyundai Tucson 2.0 -05 140ks vo odlična sostojba

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:55 Автомобили , Скопjе , Центар

Ford Mondeo -08

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:55 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Mondeo

15 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:55 Автомобили , Куманово

SEAT IBIZA 1.9

5 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:53 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Se izdava luksuzna kuka na Vodno

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 15:53 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Tigra 1.4 benzin

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:52 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava sprat od kuka

125 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 15:51 Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D 2.0 163KS 2007G REGISTRIRANO SERVIS N.GUM

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток