Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мај 19:33
Линк
Станови  ·  Кавадарци

Се издаваат наместени станови во центар на Кавадарци

Број на соби: 3
Површина: 80
07 мај 19:33
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i opremen do h.Flamengo-odlicen

1 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Површина: 70

Денес 12:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

125 m2 namesten stan vo Debar Maalo

Број на соби: 4
Денес 12:18 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Куманово

AUDI A6 3.0 TDI

15 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:18 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Куманово

MERCEDES E 220 CDI LOOK AMG E 63

33 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:18 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Куманово

MERCEDES GLC 220 CDI AMG LINE 4 MATIC SWISS

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Extra namesten trosoben stan od 95m2 Centar-MVR

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 12:10 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Кавадарци

BMW 118

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA stan vo blizina na FINKI Karpos 2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Deloven Prostor Vo Taftalidze 2

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
Денес 12:10
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava ekskluziven stan vo Capitol Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Стан со двор, приземје, Аеродром со посебна спална

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 12:06 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Gaming Pc

350 ЕУР

Денес 12:05 Автомобили  ·  Suzuki  ·  SX4 S-Cross  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Suzuki SX4 S-Cross 1.6 120KS 2015

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 12:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Corsa 1.7 DTI

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:02 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava EKG PROGETTI

300 ЕУР

Онлајн
Денес 12:02 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 SUV BLUEHDI 130 ACTIVE BUSINESS 2020 AUTOMATIC

17 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:01 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW X1 XDRIVE 2011 2.0DIZEL 100KW 4X4

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C3 AIRCROSS SUV BLUEHDI 100 SHINE

13 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Aerodrom na ul"Kosta Novakovik" br.17

Број на соби: 2
Денес 12:00
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  New Beetle  ·  Штип

Volkswagen Beetle 2.0 TDI Sport

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:00 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

RENAULT KADJAR CROSSOVER BUSINESS ENERGY DCI 130

13 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:59 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  XPS  ·  Скопjе  ·  Карпош

LAPTOP DELL XPS 7590 (SILVER CARBON)

700 ЕУР

Денес 11:59 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HYUNDAI KONA SUV 1.6CRDI 115 CREATIVE

15 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:57 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 118 d 2007 Redizajn

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava fiskalna kasa

100 ЕУР

Онлајн
Денес 11:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Astra H GTC 1.3 cdti

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:56 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 NEW MODEL SUV BLUEHDI 130 ACTIVE BUSINESS

20 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации