Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 31
Aixam , 9
Alfa Romeo , 1436
Alpina , 11
Artega , 1
Audi , 6881
BAIC , 1
Bentley , 5
BMW , 7044
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 806
Chrysler , 152
Citroën , 3067
Corvette , 4
Dacia , 184
Daewoo , 742
Daihatsu , 76
DeTomaso , 2
Dodge , 62
Ferrari , 1
Fiat , 3963
Ford , 5205
GMC , 5
Great Wall , 13
Honda , 495
Hummer , 19
Hyundai , 1108
Infiniti , 7
Isuzu , 14
Jaguar , 112
Jeep , 334
Kia , 699
KTM , 2
Lada , 630
Lancia , 220
Land Rover , 462
Landwind , 1
Lexus , 44
Lifan , 2
Lincoln , 13
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 805
Mercedes-Benz , 9062
MG , 5
MINI , 356
Mitsubishi , 466
Morgan , 1
Nissan , 741
NSU , 5
Opel , 9395
Peugeot , 4680
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 164
Proton , 4
Renault , 4542
Rover , 270
Saab , 65
Seat , 2645
Škoda , 1032
Smart , 295
Spyker , 2
Ssangyong , 99
Subaru , 64
Suzuki , 487
Tata , 5
Tesla , 4
Toyota , 954
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 38
VW Volkswagen , 16031
Volvo , 356
Wartburg , 8
Yugo , 605
Zastava , 375

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

26 јун. 19:48
Линк
,

VW Golf 6

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 20:48
Линк
, ,

Mercedess E-class 200 d

29 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999

Вчера 12:31 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.6tdi Copa Edition AutoMilano

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:31 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.6TDI 110KS EURO6 ECOMOTIVE NAVIGACIJA

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:31 , ,

Prodavam FIAT 500 (1.2 benzin/Plin) vo perfektna sostojba!

4 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 12:31 Претпријатие ,

Bmw X5 3.0XI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:31 , ,

Mercedes-Benz 350 dizel 2009

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:26
Линк
, ,

Dacoa Doker 2017

7 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:29 , ,

Se prodava

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:28 , ,

BMW 760Li V12

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:28 , ,

Volvo XC60 D4 2.0 diesel AWD Inscription

38 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 12:28 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6 hdi Avto Miro

8 350 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:28 , ,

Audi A5 SLine 3.0 tdi

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:28 , ,

Seat Ibiza ST 1.2 tdi 07.2011 ecomotive euro 5 perfekten

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:28 , ,

AudiI A5 2.7 TDI 190KS S line coupe 08

10 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:27 , ,

Chrysler Cruiser PT

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:27 ,

Audi A4 2.0 Tdi 8g Tronic 2012

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:27 , ,

Mercedes Benz E class 220 Evo Avangard

7 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:27 ,

Mercedes Benz C220 CDI 170 KS Avantgarde 189.000km

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:23 Претпријатие , ,

Peugeot 208 1.4 HDI Avto Miro

7 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:04 , ,

Seat Ibiza 1.2 dizel

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:04 ,

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:04 ,

Audi A6 S-Line Quatrro V6

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:02 Претпријатие , ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 2017 Euro 6

9 599 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:16 ,

Golf 7 Metan-Benzin

12 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:13
Линк
Претпријатие , ,

Tesla Model X

79 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 10:06 Претпријатие ,

Honda Jazz 1.2 i-vtec - 2009

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:00 , ,

Се продава Дачиа Докер 2017 година на призводство 1.5 DCI ,

8 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 09:47 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilank 6meseci garancija

15 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:47 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:46 Претпријатие , ,

BMW 316d AutoMilano 6meseci garancija

17 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:45 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

14 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:45 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:44 ,

Vw golf 5

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации