Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 16:09
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL VIVARO 9SEDISTA DOLGA BAZA 1.6 CDTI BI TURBO145KS 6M/T

22 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 13:55
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:55
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:55 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Центар

Audi A5 odlicna sostojba

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Битола

Се продава

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA stan vo blizina na Crven Krst -Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 13:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 64m2 so dve spalni sobi na Vodno

1 900 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:48 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nissan Micra 0.9 turbo, 90 (hp), 2018

11 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 13:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Број на соби: 1
Површина: 60
Денес 13:47
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRZINO_ SE PRODAVA STAN 1-VI SPRAT 138m2

190 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 13:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 100 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan od 54 kvadrati

64 800 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo blizina na NOVA-Taftaligje

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KAPISTEC _SE PRODAVA NOV STAN 42m2 3-ti KAT

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 13:37 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Велес

Летни гуми 205/55/R16 Continental --Michelin

4 500 МКД

Денес 13:35 Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 208 1.4hdi Neuvezena

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:35 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Secenje drva frlanje granki

Денес 13:25 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava podzemna garaza

60 ЕУР / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации