Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 фев. 12:28
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, ZELEN KARTON, FULL OPREMA

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:40
Линк
Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Vila so apartmani za iznajmuvanje vo centarot na gradot

360 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Денес 16:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гостивар

Golf 6

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Охрид

MERCEDES C 200 CDI - AVANTGARDE

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:03 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD FIESTA VAN 1.5TDCI 2015

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 16:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 43m2 vo Debar Maalo

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 16:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 54m2 vo Kozle

83 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 15:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva nov stan so 2 spalni sobi vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 15:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 82m2 vo Aleksandrija Vlae

106 600 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 15:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava cetvorosoben namesten 115m2 Centar Ramstore

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 15:54 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Откуп возила / Otkup Vozila

Денес 15:54
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW X3 2008

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:54 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes E320cdi

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 15:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan 95m2 vo Karpos 4

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 15:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Ekstra stan od 175m2 Zdanec

265 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 15:49
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Станови за продажба во Аеродром (тел:071 600 275)

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 15:48 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

chevrolet spark

15 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Super renovirana kuća vo nas.Cetinska

149 999 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн
Денес 15:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten 3-soben stan od 60m2 Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
Денес 15:44 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukan so deloven prostor vo Debar Maalo

350 000 ЕУР

Денес 15:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodazba na stanovi vo gradba na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 15:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stanovi vo gradba na Vodno

1 790 МКД

Број на соби: 4
Денес 15:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VOLKSWAGEN POLO 2017 * NEUVEZENO *

8 190 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:40 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

продавам куќа Кавадарци

Број на соби: 8
Денес 15:34
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Se prodava

6 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN SO FABRICKI PLIN 2010 AUDI BMW GOLF

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka vo Vlae od 193m2

Број на соби: 7
Денес 15:30 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A5 2.0TDI S LINE 177KS QUATTRO 2013

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:27 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Куманово

FIAT PUNTO EVO 1.4 BENZIN 57KW 8V EURO5 NAJNOV UVOZ CH

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:27 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Тетово

BMW XDRIVE35D

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava trosoben stan vo Novo Lisice 45m2

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации