Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 14:32
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 Allroad

16 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 11:16
Линк
Моторцикли (над 50cc)  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Радовиш

Bmw s1000r

12 500 ЕУР Намалена цена

Онлајн
Денес 11:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ЗА ПРОДАЖБА: Стан во Кисела Вода, 42м2 + 5m2, поткровје

44 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
Денес 11:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM

88 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 11:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo zavrsna faza na gradba vo Kisela Jabuka

77 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
Денес 11:11 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Скопjе  ·  Скопје

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

9 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава или издава

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA stan pozadi TOBAKO TOMI -Kisela Voda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 11:07 Автомобили  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Штип

Fiat Qubo- 2013 godina

6 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 11:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov trosoben stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen dvosoben stan vo Cevahir Sky City

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 11:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben renoviran vo Karpos 1

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
Денес 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben novo opremen vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 10:56 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 508 15 HDI 130 AUTOMATIC ALLURE 2019 AUTO RISTESKI

18 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:56 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI 3 S-LINE TDI

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:55 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FORD FOCUS 1.5 DIESEL 120 BUSINESS 2021 AUTO RISTESKI

13 200 ЕУР

Година: 2021
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан 35 м2 поволно

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT,NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA,VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:54 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 1.6 AUTOM DIESEL 2019 AUTO RISTESK

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

НЕУВЕЗЕНА OPEL CORSA 2021 70000km

12 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 10:51 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Forf focus

1 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:45 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje na dvorovi podrumi garazi

Денес 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten stan od 120m2 pozadi Univerzalna sala

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Онлајн
Денес 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava dupleks namesten stan od 140m2 vo Debar Maalo

230 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Онлајн
Денес 10:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Онлајн
Денес 10:41 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Скопје

NISSAN QASHQAI J11 - 1.6 DCI – АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ

15 690 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации