Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 13:19
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES BENZ B180 FACELIFT AVANGARDE 2017

12 500 МКД Намалена цена

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:51
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava trosoban stan+dnevna karpos

155 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 09:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Kozle odlicna lokacija 255m2 plus dvor

219 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
Денес 09:13
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mazda CX-5 2023 Automatic Nova

33 800 ЕУР

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 09:12 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 09:11 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Денес 09:06 Авто плац Автомобили  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Велес

Se prodava smart

16 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
Онлајн
Денес 09:04 Авто плац Автомобили  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Велес

Se prodava smart 2021

Година: 2021
Километража: 20 000 - 24 999
Онлајн
Денес 09:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam Mercedes B 180 dizel

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 09:04 Претпријатие Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kompresor Eienhell 6l bezsumen nov

6 200 МКД

Денес 09:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartmani za kratok prestoj Tobako 2 Aerodrom

15 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 09:03 Авто плац Автомобили  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Велес

Smart ekskluziv eq elektricen

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
Онлајн
Денес 09:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 09:03 Автомобили  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj kaj nova Zeleznicka stanica

Број на соби: 2
Денес 09:01 Авто плац Автомобили  ·  Smart  ·  Друг модел  ·  Велес

Smart 2020 god. Avtomatski. Premium

Година: 2020
Километража: 45 000 - 49 999
Онлајн
Денес 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Велес

Audi a8 L 2019 g prva registracija 2020g

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
Онлајн
Денес 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 08:57 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Друг модел  ·  Велес

Audi tt s Line 2019 godina

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
Онлајн
Денес 08:56 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Илинден

VW TIGUAN 2,0tdi 150hp DSG "HIGHLINE" 2017

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Илинден

AUDI Q5 2.0tdi 190hp QUATTRO S-TRONIC S-LINE FULL 2014 EURO6

23 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:56 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X3 F25 LCI 2.0d xDrive X-LINE FACELIFT 2015

22 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:56 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X4  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X4 2.0d xDrive 4x4 AUTOMATIC 2015

25 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:56 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X5 xDrive 3.0d 258hp EXPERIENCE 2014

32 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Скопjе  ·  Илинден

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0d 4X4 LUXURY 2016 [7 СЕДИШТА]

23 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Илинден

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC 2011 [РЕГИСТРИРАН]

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Скопjе  ·  Илинден

MERCEDES-BENZ CLS350cdi 4MATIC 4X4 7G-TRONIC 2013

22 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:53 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Скопjе  ·  Карпош

RENAULT TALISMAN 2019 BUSINESS LIFE+ NEUVEZEN

18 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 08:53 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

Citroen C4 1.6hdi-68kw-2015g-euro5

7 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 08:53 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA RAPID SPACEBACK 1.6MPI 2017

8 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации