Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 фев. 22:41
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Hipodrom

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 фев. 20:52
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Неготино

BMW X1 S-Drive 18D

10 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 10:11 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Центар

Reno megane 1.5 dci

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
Денес 10:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRZINO_ SE PRODAVA KUKJA SO DOGRADBA 351m2

299 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 1.6 AUTOM DIESEL 2019 AUTO RISTESK

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:09 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Кавадарци

Zlaten Retriver

Денес 10:08 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FORD FOCUS 1.5 DIESEL 120 BUSINESS 2021 AUTO RISTESKI

13 200 ЕУР

Година: 2021
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:07 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 508 15 HDI 130 AUTOMATIC ALLURE 2019 AUTO RISTESKI

18 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:07 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Тетово

CITROEN C4 2008G

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:04
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRZINO_ SE PRODAVA STAN 1-VI SPRAT 138m2

190 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam smart watch ne otvoren nov

600 МКД

Онлајн
Денес 10:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

KOZLE_SE PRODAVA NOVA KUKJA 300m2 TRI NIVOA

1 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 10:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува стан во КАРПОШ 4

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 10:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA STAN 40m2 SPROTI KATARSTAR_ POZADI VERO

300 ЕУР /

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 10:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 40m2 NAD O.U.KOCHO RACIN

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 09:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

N_LISICHE SE PRODAVA ILI IZDAVA 68m2 PRIZEMJE

250 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj

800 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 09:56
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 09:55
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Audi A3 sedan

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 09:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Audi A3 sedan

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 09:51
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kratok prestoj apartman/stan

800 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Онлајн
Денес 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 1.5hdi AutoMilano

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Mondeo Turnier 2.0d 180KS Automatic

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 308 1.6 HDI 73kw 100ks 2018

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 1.6benzin AutoMilano

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan so parking Centar

81 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 09:48 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:48 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW X4 3.0d xDrive Automatic 2014

29 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 09:48 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat 500 0.9benzin AutoMilano

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:47 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

10 950 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PassatAllttrack 2.0 TDI 190KS od 2020god, so Full oprema!

29 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 09:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 55kw 2010 god

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 3008 1.6hdi AutoMilano

18 750 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

19 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A7 3.0tdi 2016

27 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 09:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 2.0tdi AutoMilano

17 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A6- 50 TDI- 2020

31 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации