Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 08:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA STAN VO AERODROM

140 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 16:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 16:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава трособен стан во Кисела Вода

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 16:23 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Se izdava sprat od kuka

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 80
Денес 16:23 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A5 2.0tdi AutoMilano

27 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Скопjе  ·  Карпош

VOLKSWAGEN UP 1.0MPI 2017 FACELIFT

7 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 16:18 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup i cipuvanje

7 000 МКД Намалена цена

Денес 16:16 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup i cipuvanje

7 000 МКД Намалена цена

Денес 16:13
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford fiesta 1.1(86ks)Nov model*NEUVEZENA*18g.

8 899 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:11 Мопеди (под 50cc)  ·  Tomos  ·  Apn  ·  Крива Паланка

Se prodava

400 ЕУР

Денес 16:05 Станови  ·  Охрид

Stan ohrid 50m2 strog centar top!!

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:59
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava garsonjera/Се продава гарсоњера 26 м2 во Мичурин

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:59
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava garsonjera/Се продава гарсоњера 26 м2 во Мичурин

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamejia Stan 113m2 kaj Kejot,na 20metri od ezero

2 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 15:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kamelija kuka na 7mi Noemvri centar,na 3 visini

300 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 15:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 7 GTD (bez zameni)

17 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:56 Машини и Инвентар  ·  За игротека  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mrezi za igroteki

Денес 15:56 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW F30 320D

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:55 Станови  ·  Прилеп

Se izdava celosno renoviran nenamesten/polunamesten stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:55
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 69m2

1 МКД

Број на соби: 2
Денес 15:53 Претпријатие Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mal magacin 9m2 svoj sklad

4 000 МКД / месечно

Денес 15:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava deloven prostor 260m2

290 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 15:48 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan , moze i zamena

1 300 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 15:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

11 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:37 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pezo 2008 new model 2020/21g 1.5hdi 100ks kako novo

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:36 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:35 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 15:35 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Megane 1.5dci 2019/20god. 6 brzini ful kako nov

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 15:34 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Insignia Grand Sport 1.6cdti avtomatic 2020g kako nova

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:33 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mercedes B 180 cdi avtomatic facelift 2015/16g perfekten

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:32 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:30 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:29 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini Countryman S 2.0SD avtomatic 143ks 2012/13g perfekten

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:25 Автомобили  ·  Honda  ·  Insight  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:23 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Mondeo 2.0tdci 140ks avtomatic 2010/11g perfekten

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации