Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 16:01
Линк
Во странство  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kamp vo Grcija

9 200 ЕУР Намалена цена

Вчера 23:14
Линк
Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 ЕУР


Денес 15:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

PRODAVAM PASSAT B8 SO 26000 KM

23 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
Онлајн
Денес 15:30 Моторцикли (над 50cc)  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Скопjе  ·  Чаир

PRODAVAM X MAX 400 TECH MAX

8 800 ЕУР

Онлајн
Денес 15:28 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot-308 1.6 hdi Exclusive 2009god Avto M&S

5 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:27
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Se prodava

6 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:22 Куќи/Вили  ·  Охрид

Stara kukja so dvor prva linija Ohridsko Ezero vo Peshtani

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
Денес 15:14 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Издавам деловен простор

1 МКД / месечно

Денес 15:09 Куќи/Вили  ·  Велес

Prodavam/Zamenuvam samostojna kukja

62 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
Денес 15:07
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mercedes Benz C220 AMG

9 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kukja na vodno / Kuka na vodno

400 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:02 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:01 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:57
Линк
Филм и Музика  ·  Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

Барам пејачка

Денес 14:47 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Prevoz kombe selidbi skopje

Денес 14:47 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Secenje drva kastrenje drva

Денес 14:47 Станови  ·  Тетово

Se prodava ili zamenuva stan vo Tetovo dupleks so stan vo Sk

Број на соби: 7
Денес 14:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Garsonjera vo Centar, kaj Univerzalna, sproti Silbo

265 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 14:39 Станови  ·  Тетово

Jepet banes me qira

2 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 14:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 Allroad

16 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:27 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor 8x  ·  Кавадарци

Se prodava Honor 8x

5 000 МКД

Денес 14:27 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Mazda 6 2009 2.0 143ks Moze zamena

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:25 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:17
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  325  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 325D GT / M - Paket

18 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:09
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА FORD MONDEO 2.0 TDCi

18 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:07 Машини и Алати  ·  Куманово

Prodavam motokultivator

Денес 14:07
Линк
Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  HP  ·  250 G7  ·  Куманово

HP 250 G7 Notebook PC

250 ЕУР Намалена цена

Денес 14:06 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 14:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam zvucnik

800 МКД

Денес 14:00 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Велес

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации