Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 фев. 14:20
Линк
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Куманово

Vw Caddy 2.0 Tdi 4Motion 81 kw Auto Plac Zurich

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 10:27
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава луксузен стан од 150м2 во строг центар

Број на соби: 4
Површина: 150

Денес 11:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE IZDAVA MODERNO NAMESTEN STAN VO KARPO4

329 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава Аеродром Мичурин 70м2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 11:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ЗА ПРОДАЖБА: Стан во Кисела Вода, 42м2 + 5m2, поткровје

44 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
Денес 10:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI 120 KS 2016 GODINA

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 10:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kupuvam stan vo Belite Kuli (Lepotici Ubavici) na Ilindenska

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 10:53 Станови  ·  Битола

Se izdava nov apartman vo centar

Број на соби: 3
Денес 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Охрид

SE prodava jip RANGE rover poradi zaminuvanje stranstvo

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:52 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac vo gradezna zona vo Mralino Skopje 5.395m2

30 ЕУР

Денес 10:45 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Охрид

Se iznajmuva kancelarija vo centar na Ohrid

200 ЕУР / месечно

Денес 10:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан 35 м2 поволно

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT,NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA,VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Број на соби: 1
Површина: 60
Денес 10:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodazhba na Nov stan

77 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, ZELEN KARTON, FULL OPREMA

13 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:34 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje na dvorovi podrumi garazi

Денес 10:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa D 1.3 cdti

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:32 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Realme 10  ·  Битола

REALME 10 KAKO NOV EKSTRA

8 900 МКД

Денес 10:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo Kapistec

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

NOV 3 SOBEN STAN 54M2 VO NOVOSELSKI

67 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUXUZNI STANOVI VO GRADBA VO MAVROVO

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 10:29 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NAMESTEN STAN VO KISELQ VODA RASADNIK

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Insignia Grand Sport 1.6cdti avtomatic 2020g kako nova

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе 2

400 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава 77м2 стан во Тафталиџе 2

80 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 10:27 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 84m2 stan na Vodno vo Soravia Roma Complex

184 800 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:25 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM

88 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 10:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Duplex so rooftop na Vodno

270 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 10:25 Автомобили  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Toyota C-HR Hybrid Купена во Тоуота Скопје

21 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 10:24 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Secenje armiran beton asfalt

Денес 10:24 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini Countryman S 2.0SD avtomatic 143ks 2012/13g perfekten

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:24 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Kuga 2.0tdci 136ks 6 brzini 4x4 2010/11g ful perfektna

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUXUZEN DUPLEKS SO ROOFTOP I BAZEN VO DEBAR MAALO

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации