Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 19:34
Линк
Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Скопjе  ·  Центар

Mitsubishi Lancer 1.5 benzin (2008 god)

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:27 Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Велес

Se prodava Peugeot 508 2011 god

8 999 МКД

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 19:24 Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Велес

Se prodava Peugeot 508 2011 god

8 999 МКД

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 19:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62 KW

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 19:17 Плацови/Ниви и фарми  ·  Радовиш

Плац

40 000 ЕУР

Денес 19:16 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава

Денес 19:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Passat 2.0 TDI-11-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:09 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6hdi AutoMilano

10 750 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:07 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja vo Butel 2

Број на соби: 6
Денес 19:07 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Битола

MAZDA 2 1.4hdi

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Golf 2.0 GTD 170 ps od ������������

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:00 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 1.2 60 KS BENZ-PLIN 132000 KM - 10.MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:57 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Берово

Toyota RAV 4 benzin plin 2006

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:42 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

50 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 18:40 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI PDC NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:35 Станови  ·  Битола

Se izdava nov apartman vo centar

Број на соби: 3
Денес 18:35 Автомобили  ·  Daihatsu  ·  Cuore  ·  Гостивар

Daihatsu Cuore

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:33 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 308 1.6 BLUEHDI BIZNIS Jimauto group

9 890 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf VII Sportsvan 1.6tdi DSG AutoMilano

13 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

se izdava stan vo novo lisice

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 18:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 18:17 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Qashqai 1,5dci 2008g Registr, 03/2025

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 18:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Карпош

260 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:07 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 2.0 TDI BUSINESS CLASS BESPREKORNA SOSTOJBA-19

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 18:07 Автомобили  ·  BMW  ·  740  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava BMW 740

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:03 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово

VW POLO 1.0 75 PS 2016 - MOZE ZAMENA

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Автокоманда

58 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации