Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:33
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Куманово

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 10:34 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje na dvorovi podrumi garazi

Денес 10:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa D 1.3 cdti

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo Kapistec

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUXUZNI STANOVI VO GRADBA VO MAVROVO

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 10:29 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NAMESTEN STAN VO KISELQ VODA RASADNIK

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Insignia Grand Sport 1.6cdti avtomatic 2020g kako nova

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:27 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:25 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Duplex so rooftop na Vodno

270 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
Денес 10:25 Автомобили  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Toyota C-HR Hybrid Купена во Тоуота Скопје

21 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 10:24 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Secenje armiran beton asfalt

Денес 10:24 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini Countryman S 2.0SD avtomatic 143ks 2012/13g perfekten

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:24 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Kuga 2.0tdci 136ks 6 brzini 4x4 2010/11g ful perfektna

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUXUZEN DUPLEKS SO ROOFTOP I BAZEN VO DEBAR MAALO

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Онлајн
Денес 10:23 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 520d 177ks avtomatic facelift 2009g neuvezeno perfektno

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:22 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW X5 3.0D xdrive 235ks 2010g ful ekstra perfektno

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:22 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Agila  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Agila 1.0 benzin 65ks 2008/09g ful perfektna

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:21 Авто плац Автомобили  ·  Hummer  ·  H3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hummer H3 3.7 2008/09g facelift unikaten kako nov

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:20 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Карпош

Landrover Freelander 2 2.2td4 2007/08g 4x4 ekstra perfekten

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:13 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mini Cooper one 2003g 1.6 benzin ful opremen registriran

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:09 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A6 3.0 TDI S-LINE

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Ресен

VW PASSAT CC 2.0 DSG 6+R 4MOTION

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Ресен

MERCEDES B180 CDI 7G + R 2012

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Ресен

VW SHARAN 2.0 TDI 103 kw 140KS 2011

13 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

14 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 10:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Центар

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 10:04
Линк
Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Secenje beton rusenje zidovi

Денес 10:04 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:04 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 1,6BLUEHDI 120KS 2015G 6BRZINI NAVI LED KLIMA

6 690 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:03 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Скопjе  ·  Центар

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

25 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:02 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES BENZ B180 FACELIFT AVANGARDE 2017

14 500 МКД

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации