Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јан. 17:42
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW X1 2.0d 150ks Automatic 83 000km

23 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 00:56
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струмица

Mercedes A 180

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Илинден

PEUGEOT 508 2.0 hdi 103 kw 2011god

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 40m2 NAD O.U.KOCHO RACIN

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 10:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Скопjе  ·  Илинден

Opel Mokka 1.6 cdti drive 100kw

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
Онлајн
Денес 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA STAN 40m2 SPROTI KATARSTAR_ POZADI VERO

300 ЕУР /

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 10:54
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRZINO_ SE PRODAVA STAN 1-VI SPRAT 138m2

190 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:54 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 1.6 TDI 77 kw 2014 god

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 10:53 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mini Cooper Countryman 2.0 dizel D4D bmw motor

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6 ehdi 6 brzini 2011god

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Скопjе  ·  Илинден

Volvo V40 D2 1.6 Dizel 6 brzini 2014 godina Unikatno vozilo

9 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Куманово

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:48 Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VOZAC C I E KATEGORIJA

Денес 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Куманово

Fiat Punto 1.4 benzin 77kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:40 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA BMW 318, 2010 KAKO NOVO

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 10:36 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:36 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Битола

Se prodava Mercedes c250 turbodiesel elegance

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:35 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Izrabotka na Stiroporni fasadi so vrven kvalitet

Денес 10:34 Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

KIA SPORTAGE 2020

19 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
Онлајн
Денес 10:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава нов луксузен стан во Cevahir Sky City на 31 кат

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:30 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 2.0 TDI FR, 150PS, MATRIX, 2016 GOD, SO 162.000 KM

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:27 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Машина за шекер

Денес 10:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT 7 COMFORTLINE 1.6TDI FULL BESPREKORNA SOSTOJBA -13

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:21
Линк
Автоделови и Опрема  ·  Резервни делови  ·  Битола

Se bara motor za Reno Clio 1.9D

Денес 10:18
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава фиат пунто

217 000 МКД

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 10:18 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Secenje beton rusenje zidovi

Денес 10:09 Кампинг возила  ·  Охрид

SE PRODAVAT KAMP PRIKOLKA TRESKA VO KAMP ELESEC

Денес 10:06
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford fiesta 1.1(86ks)Nov model*NEUVEZENA*18g.

8 899 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 09:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ИЗНАЈМУВА...НОВО ЛИСИЧЕ 73м2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:58
Линк
Моторцикли (над 50cc)  ·  Chopper/Custom  ·  Keeway  ·  Superlight  ·  Струга

Keeway Superlight 125

1 100 ЕУР Намалена цена

Денес 09:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Скопjе  ·  Центар

VW JETTA 2.0 TDI DSG 2015 FACELIFT 119000KM

13 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT 2.0TDI 110KS-BLUEMOTION

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:56
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava ekskluziven stan vo Capitol Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:54 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Скопjе  ·  Центар

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

24 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

НЕУВЕЗЕНА OPEL CORSA 2021 70000km

12 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 09:53
Линк
Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Струга

Alfa Romeo 147 facelift 1.6 TS 120ks

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:53 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:52 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации