Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 00:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dzevahir 47m2, dvosoben nov stan

580 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:02
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 69m2

1 МКД

Број на соби: 2
Онлајн

Денес 19:34 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Majstor za plocki i vodovod plockar

1 ЕУР

Онлајн
Денес 19:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

masini za sienje corapi

8 500 ЕУР

Денес 19:32 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Денес 19:32 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Карпош

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 19:32 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Куманово

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:29 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Plus  ·  Струмица

iPhone 14 plus - nov

700 ЕУР

Онлајн
Денес 19:29 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Битола

Citroen C4 1.4 88HP 2005G BENZIN/Plin NEUVEZEN130.000KM

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:24
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Онлајн
Денес 19:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izvada stan vo Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT B8 1.6TDI 120KS COMFORTLINE 2018 GOD.

21 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 19:21
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

STAN 78+3(+7) m2 VOENI KULI STAR AERODROM

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 19:20 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Тетово

I phone 14 pro

47 000 МКД

Денес 19:18 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Велес

Продавам Renault Scenic 1.9 DCi

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 19:18
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

PRODAVAM BMW X3 VO TOP SOSTOJBA!!!

29 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:12 Станови  ·  Штип

Стан во строг центар на Штип

Број на соби: 6
Површина: 200
Денес 19:12
Линк
Автомобили  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Скопjе  ·  Карпош

NISSAN X-TRAIL 4x4 2.0 DCI 177 KS 2017g AUTOMATIK

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 19:07 Градежни материјали  ·  Скопjе  ·  Карпош

Slunak tampon pesok zemja homus

Денес 19:03 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Тетово

MAZDA CX-7

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава реновиран стан во Буњаковец

117 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:57 Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

KIA SPORTAGE 2020

20 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
Онлајн
Денес 18:52
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

@@@ Nov stan se izdava 70m 2 vo strog Centar @@@

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:45 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава

Денес 18:44 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 12

290 ЕУР Намалена цена

Денес 18:42 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Карпош

CHEVROLET.SPARK.08.GOD.OSNOVEN.MODEL

1 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 18:42
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Parcela vo Dobri dol - Sopiste

20 ЕУР

Денес 18:42
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:38
Линк
Станови  ·  Тетово

Stan od 86m2 vo Tetovo

Број на соби: 3,5
Денес 18:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE PRODAVA KUKA 70m2 so PLAC 900m2 G.Delcev Skopsko Pole

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 18:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

издавам стан

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 18:20 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 18:19 Автоделови и Опрема  ·  Приколки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prikolka

10 ЕУР

Денес 18:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струга

Golf 4 1.9 TDI

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

passat B7 2011 2.0 140 dsg

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 810 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
Денес 18:08 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Валандово

Samsung galaxy A 50

6 000 МКД

Денес 18:08 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Сопиште

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Центар кај Клиника !

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации