Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 00:19
Линк
Автомобили  ·  Lexus  ·  RX 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Lexux RX 450H

39 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
20 фев. 22:14
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 15:25 Автомобили  ·  Honda  ·  Insight  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:23 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Mondeo 2.0tdci 140ks avtomatic 2010/11g perfekten

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 15:23 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 520d 177ks avtomatic facelift 2009g neuvezeno perfektno

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 15:22 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW X5 3.0D xdrive 235ks 2010g ful ekstra perfektno

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 15:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Izdavam nov stan vo CENTO novogradba ul.Finska

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 15:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Agila  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Agila 1.0 benzin 65ks 2008/09g ful perfektna

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 15:21 Авто плац Автомобили  ·  Hummer  ·  H3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hummer H3 3.7 2008/09g facelift unikaten kako nov

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
Денес 15:20 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Карпош

Landrover Freelander 2 2.2td4 2007/08g 4x4 ekstra perfekten

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 15:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:15 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Релаксатор 4Moms MamaRoo 4.0

15 000 МКД

Денес 15:15 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven prostor vo Centar 290m2

10 ЕУР / месечно

Денес 15:15 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 13 128g

25 000 МКД

Денес 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov 2-soben stan od 52m2 vo Dzevair Aerodrom

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten trosoben 85m2 Centar kaj Klinika

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 15:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekstra 4-soben stan od 80m2 vo Kapistec kaj Ramstore

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Денес 15:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben 56m2 kaj h.Kontinental-East Gate

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 14:58 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDİ A5 COUPE SLİNE

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 3 sob. namesten stan Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 14:55 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

Seat Leon FR 2.0 Tdi 110 kw Auto Plac Zurich

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 14:55 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi A3 Sportback 2.0 Tdi S-Line 135kw Auto Plac Zurich

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR BLIZU MVR

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:50 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S20

12 000 МКД

Денес 14:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA namesten stan vo blizina na h.Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 14:47 Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Карпош

Citroen Saxo, 1999 г,

490 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI NE UVEZENA

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kukja 220m2 i dvor so bazen 600m2 vo Bardovci

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Онлајн
Денес 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Aerodrom Micurin 57m2 nov 3soben prazen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 14:38 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Берово

Naprecni nosaci/bagaznik

5 000 МКД

Денес 14:37 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кавадарци

Се издава плац под наем

1 ЕУР / месечно

Денес 14:37 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Берово

Naprecni nosaci/bagaznik

5 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации