Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 19:35
Линк
Играчки Конзоли и додатоци  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Скопjе  ·  Центар

Nintendo switch so 2 igri

15 000 МКД


Денес 09:39 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI 120 KS 2016 GODINA

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:38
Линк
Авто плац Моторцикли (над 50cc)  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Охрид

YAMAHA MT 09 SP 2018

10 490 ЕУР

Денес 09:28
Линк
Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MOPS МОПС

1 ЕУР

Денес 09:28 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Secenje beton rusenje zidovi

Денес 09:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam dvosoben namesten

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Центар

OPEL ASTRA H 1.6 Benzin/Plin

5 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Renoviran i namesten stan 77 m2 kaj h.Flamengo

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:18
Линк
Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava kanterica biesse akron 425

6 500 ЕУР

Денес 09:18 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 09:18 Куќи/Вили  ·  Битола

SE IZDAVA KUKA NA SIROK SOKAK

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 09:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

1 350 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 09:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Ubava garsonjera 26 m2 vo centar blizu pazarot

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 09:11 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO R 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

4 290 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:10 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:09 Автомобили  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Куманово

Opel Vivaro

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:08 Автомобили  ·  BMW  ·  420  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET XDRIVE 2016 GODINA

24 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:08
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
Денес 09:08 Спортска опрема и Природни активности  ·  Велосипеди  ·  Trek  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Trek FX3

36 450 МКД Намалена цена

Денес 09:08
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Апартмани во Центар - Дебар Маало - Со Паркинг

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 09:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani vo Centar - so parking - Soboren Hram

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar so vkluceno cistenje

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 09:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam nov stan vo Kozle-luksuzen

Број на соби: 3,5
Денес 09:02 Автомобили  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiat Scudo so ladilnik

6 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:57
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  325  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 325D GT / M - Paket

18 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:53 Автомобили  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda

50 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvam trosoben stan

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 08:38
Линк
Станови  ·  Штип

ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ ШТИП

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 08:31 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

15 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:31 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

13 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 08:30 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Карпош

TOURAN.2.0.TDI.04.GOD AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

4 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:28 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Карпош

TOYOTA.COROLLA.1.4.DIZEL.90 KS.05.GOD.AUTOMATIC.FULL

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:28 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Карпош

HYUNDAI.GETZ.1.1.BENZIN.05.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:27 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD.FOCUS.1.8.TDCI.03 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:27 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES.C.240.BENZIN 01.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации