Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 16:02
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 69m2

1 МКД

Број на соби: 2
Онлајн
24 фев. 16:30
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra 2018 dizel

10 750 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:36
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Битола

Se prodava Mercedes c250 turbodiesel elegance

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн

Денес 18:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

passat B7 2011 2.0 140 dsg

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 810 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
Денес 18:08 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Валандово

Samsung galaxy A 50

6 000 МКД

Денес 18:08 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Сопиште

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Центар кај Клиника !

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 18:03 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bmw 318d G20 Perfektno! Mozna zamena!

35 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
Денес 18:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo City Garden

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 18:00 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Валандово

Samsung Galaxy A34 5G

13 000 МКД

Денес 17:55 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Куманово

Dzip Hyundai tucson 4wd 2.0 crdi 4x4 suv

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 17:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар !

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 17:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан позади East Gate Mall !

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 17:53 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Secenje armiran beton

Денес 17:51 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  А 50  ·  Валандово

Samsung galaxy A 50

6 000 МКД

Денес 17:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Тафталиџе !

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Онлајн
Денес 17:44 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Corsa D 1.2 16v 80ks Engoy plus full oprema 2007

3 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 17:43 Автомобили  ·  Citroën  ·  2 CV  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Олдтајмер за свадби и прослави

Година: 60-тите
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 17:35 Станови  ·  Битола

Се продава двособен -проширен стан

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 17:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo centar 76m2,podelen na dva apartmani

1 200 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Денес 17:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelia Garsonjera Turisticka 1 kat,29m2 i podrum 5m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 17:32 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Охрид

Kolicka za deca i hranlinka

Денес 17:31
Линк
Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  A80  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung A80

200 ЕУР

Денес 17:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija garsonjera 34m2,B.kompleks

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 17:28 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO KAJAR 1.5 DCI 80 000km

18 990 МКД

Година: 2020
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 17:28 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S22

350 ЕУР

Денес 17:28 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A33  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG A33 5g

160 МКД

Денес 17:27 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 12 128giga

21 000 МКД

Денес 17:27 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S22

20 000 МКД

Денес 17:27 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Iphone X, 256 GB, Fabricka Sostojba

9 400 МКД

Денес 17:22
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat 500 1.4

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:22 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Штип

Angliski Bulldog Mazjak spremen za parenje

1 111 ЕУР

Денес 17:22 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 17:22 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes bandasi 225/45-R17

450 ЕУР

Денес 17:19 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Центар

Citroen c3

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Kapistec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации