Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan od 54 kvadrati

64 800 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 14:09
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА FORD MONDEO 2.0 TDCi

18 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:07 Машини и Алати  ·  Куманово

Prodavam motokultivator

Денес 14:07
Линк
Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  HP  ·  250 G7  ·  Куманово

HP 250 G7 Notebook PC

250 ЕУР Намалена цена

Денес 14:06 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 14:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam zvucnik

800 МКД

Денес 14:00 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Велес

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 13:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

@@ @ Nov stan 67m/2 vo strog Centar @@@

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prekrasen stan do Diamond Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 13:57
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Куќа за издавање Центар

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
Денес 13:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Скопjе  ·  Карпош

touareg 3.0 v6 tdi inter guma

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:48 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:47 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Iphone 15 128g nov nekoristen

850 ЕУР

Денес 13:32 Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam PEUGEOT 3008 2.0 tdci 163ks hibrid Avtomatik

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:31 Автомобили  ·  Ssangyong  ·  Друг модел  ·  Гостивар

Se prodava

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 13:30 Компјутери (Комплет)  ·  Таблети  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apple iPad 6th generation 32gb

10 000 МКД

Онлајн
Денес 13:27 Куќи/Вили  ·  Радовиш

Se prodava kuka so deloven prostor, garaza i plac

1 ЕУР

Број на соби: 10
Денес 13:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac vo naselba Jaka

32 ЕУР

Денес 13:27 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Деловен простор во Ново Маало

350 ЕУР / месечно

Денес 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Тетово

OPEL ASTRA J 1.3 CDTI 70kw 2011god. "AVTOCENTAR"

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 13:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 3 soben stan vo debar maalo

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:21 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MacBook Pro 2015 13i

20 000 МКД

Онлајн
Денес 13:21 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Тетово

AUDI A4 1.9 TDI 96kw 6-Brzini Reg. 2002god. "AVTOCENTAR"

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

Volkswagen Passat 2018 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

23 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Чаир

AUDI A5 2017 QUATTRO S Tronic 2.0 TDI 140 KW 190 KS

30 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Стан 65m2- 11 Октомври згради

72 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

Volkswagen Golf 7 2019 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS

18 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Чаир

SKODA KODIAQ 2019 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:12 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 13:10 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  K550V  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ASUS Laptop K550V

15 000 МКД

Онлајн
Денес 12:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ekstra stan vo Skopjanka/Скопјанка

155 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 12:53 Автомобили  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FORD GRAND C MAX 2.0 TDCI 7 SEDISTA TITANIUM

12 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan od 38m2 pozadi EAST GATE

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA TOP STAN -2 SPALNI- KAJ MR JACK-CENTAR

450 МКД / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации