Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:24
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Струга

Opel zafira

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 08:40
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Volkswagen Caddy

6 150 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 21:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga Style 1.5 TDCi 120KS NEUVEZENA

17 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 21:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW POLO 1.4 TDI KLIMA - 2008 GOD

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:31 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW X5 - xDrive ' M-Paket

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 5 - 1.9 TDI - KLIMA 2009 GOD

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Стан во Аеродром 87

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:16 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  Renault  ·  Premium  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam kamion

1 ЕУР

Денес 21:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman / stan za kratok / dneven prestoj na Vodno, Centar

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 21:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

АВТОКОМАНДА - ИЗДАВАМ ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 21:06 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Куманово

Se prodava audi a6redizajn karavan 174hp 2.0

8 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:52 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW POLO FACELIFT 1.4 TDI BLUEMOTION 75ks TRENDLINE EU6 2015

7 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:48 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samusung telefoni A 32 i A 14

4 000 МКД Намалена цена

Денес 20:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 34m2 vo Micurin

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 20:43 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Parketar

12 ЕУР

Денес 20:41 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi Note 11  ·  Куманово

Xiaomi Redmi Note 11

6 000 МКД

Денес 20:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Струмица

Fiat Croma

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:36
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар

Opel Astra 1.3 CDTI

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 20:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA KUKA OD 120m2 VO N LISECE ATRAKTIVNA

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 20:16
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам куќа/плац во Тафталиџе

320 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
Денес 20:09 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Polo 2016 1.0 MPI

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 20:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Издавам стан 44m2 наместен. 200 евра. Скопјанка Аеродром

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 20:05 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава куќа во Бардовци

240 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 170
Денес 19:59 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Битола

AUDI A6 TDI ULTRA

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:56 Автомобили  ·  BMW  ·  420  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 420d F36 Grancoupe M-packet

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:55 Станови  ·  Струмица

Garsoniera!

Број на соби: 1,5
Денес 19:53
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Тетово

BMW X5

19 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:51
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Тетово

BMW X5

19 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам кука во Скопје

250 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
Денес 19:35 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Detski krevet - Vo forma na kukicka

6 000 МКД Намалена цена

Денес 19:28
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia SW 1.4-16v*Style*Full Oprema-13g.����

4 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации