Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 фев. 23:36
Линк
За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Тетово

Kolica za deca

150 ЕУР

Денес 10:54
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5

Денес 13:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kat od kukja -cetvorosoben stan 150m2 vo Kozle

Број на соби: 4
Површина: 150
Онлајн
Денес 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 4-СОБЕН СТАН - 74м²

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Polo 1.2 Bluemotion

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:55 Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 208 1.2puretech(82hp)UrbanSoul-112000km-16g.����

6 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux dvosoben na Vodno (Soravia)

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 13:53 Авто плац Автомобили  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Бутел

DAEWOO MATIZ/REGISTRIRAN DO 06.01.2025/MOZE ZAMENA

1 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 13:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Kapistec

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 13:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ продава стан во центар

1 700 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 13:44
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА FORD MONDEO 2.0 TDCi

18 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:44 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 13:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Eksuzivno novogradba Topansko Pole 1250e m2

141 250 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:34 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Деловен простор во Ново Маало

350 ЕУР / месечно

Денес 13:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac vo naselba Jaka

32 ЕУР

Денес 13:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA KUKA VO RADISANI

450 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
Денес 13:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO K.VODA KAJ VEROTO

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno 66m2 Radio bran Centar ul Hrso Smirnenski

116 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 ,PEDAGOSHKI

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Скопје

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 81KW 2017 GODINA AVTOBANDA

13 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:26 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90ks 2009g PANORAMA

5 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:25 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C4 AIRCROSS 1.6 HDI 84 KW 2014 GODINA

10 499 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL VCETRA C 1.9 CDTI 120ks 2008g

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:25 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kia Sportage 1.7 crdi 85kw 2015

13 199 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Стан 65m2- 11 Октомври згради

72 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:24 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.2 benzin 2008

3 599 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:24 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 500  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes CL 500 Benzin 306ks 2004 ZAMENA

9 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Passat 1.9 tdi 77kw 2005

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW ARTEON 2.0tdi, 150ks, MT6, 2019god

24 900 ЕУР

Денес 13:22 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Tiguan 2.0 tdi 103kw 2009

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan 50m2 Kisela Voda 1250e m2

62 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар !

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 13:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen trosoben stan vo Taftalidze

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
Онлајн
Денес 13:16 Друго  ·  Битола

Volvo fh12 460 2003

8 900 ЕУР

Денес 13:13 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 13:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Izdava stan od 89m2 so 3 spalni vo Centar Ramstore

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации