Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 фев. 11:36
Link:
За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Lavirint za igroteka

2 900 ЕУР

10 фев. 10:11
Link:
Автомобили  ·  Audi  ·  Друг модел  ·  Штип

AUDI Q8 5.0 TDI QUATRO S-LINE MATRIX 22 INCH

75 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 20:27 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

15 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 20:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvam trosoben stan

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:25 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Скопjе  ·  Бутел

Audi A8 4.2 TDI 351PS Quattro "Individual Oprema" 8G-Tronic

25 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:25
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicna ponuda!!!

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 20:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

54 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 20:24 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES A150 BENZIN 95KS GOD -05 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:24 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO FUL

2 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava garsonjera od 43 m2 i terasa 6 m2

77 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 20:22 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 82KS GOD -05 KLIMA SERVO FULL

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:21 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CITROËN XSARA 2.0 HDI 90KS GOD -02 KLIMA KAKO NOVO FULL

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:20 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ATEST PLIN GOD -00 SERVO TIP TOP

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:19 Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 208 1.2-70hp-puretech"Redizajn"NEUVEZEN-19g.

8 790 ЕУР

Година: 2020
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 20:09
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ekskluzivna ponuda vo Hrom

Број на соби: 3
Денес 20:05 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Центар

Opel meriva B

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:59 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Куманово

Mercedes-Benz E220 AMG 4m(4x4) 2017

36 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:59 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Крива Паланка

SEAT ALTEA 1.9TDi 105ks"FACELIFT"-UNIKAT-10god.

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:59 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Берово

Mazda 6 2007 2.0 dizel

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:52 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 Limousine 1.6tdi AutoMilano

14 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:49 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mondeo 2.0 TDDI LANEC MOTOR NAJDOBAR FORDOV MOTOR

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 49m2 vo Centar

74 520 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:39 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Гостивар

BMW X5 30d xDrive M-Paket

35 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 75m2,Centar pozadi Ramstor

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:33 Станови  ·  Куманово

Se prodava stan od 103m2 so 3 spalni sobi

Број на соби: 4
Денес 19:32 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 1.9TDI 105HP **SPORTBACK**NOVO -09

5 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:21
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се Издава прекрасен стан во Козле карши Алумина

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110HP **ECO FLEX** -10

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:08
Link:
Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Карпош

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Тетово

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIC BLUEMOTION NAVI 7 SEDISTA-11

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Переа Солун стан од 50 кв.м

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:56 Автомобили  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:43 Станови  ·  Охрид

Nov stan vo Ohrid

125 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 18:37
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава реновиран стан во Буњаковец

117 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Капиштец, улица Козара

125 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 18:33 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mitsubishi ASX prv sopstvenik

13 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации