Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 јан. 22:54
Link:
Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Битола

!!!OTKUP NA MOTORNI VOZILA!!!

9 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
29 мај 17:19
Link:
Автомобили  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ssangyong Kyron 2010

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 11:56
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nenamesten stan

Број на соби: 5
Површина: 150

Денес 18:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Капиштец, улица Козара

125 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 18:33 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mitsubishi ASX prv sopstvenik

13 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 18:30
Link:
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

se izdava 4 soben stan

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 18:26
Link:
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

54 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 18:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno ureden stan vo Centar Klub na Pratenici

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:25 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Citroen c3.1.4.HDI.god.2007.full

3 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:25 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PLAC GORNO LISICE 3500 M2

20 ЕУР

Денес 18:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava ubavo sreden 4 soben stan

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 18:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Куманово

BMW X5 M 3.5 Dizel/Hybrid 2015

36 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:08 Станови  ·  Кавадарци

Stanben prostor

7 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 18:07 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

издавам стан

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации