Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мар. 13:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prekrasen stan do Diamond Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150

Денес 22:53 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bezžicen telefon

1 МКД

Денес 22:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT B8 1.6 TDI

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 22:46 Машини и Инвентар  ·  Медицинска опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

Zaštitni naočari

1 МКД

Денес 22:45 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Secenje beton rusenje zidovi

Денес 22:42 Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Куманово

Audi Q5 2.0tdi 177hp Quattro S Line-Facelift 2013

17 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 22:41 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Гостивар

BMW X3 3.0 D M_PAKET UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 22:24 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Крива Паланка

FORD C-MAX 1.6TDCI 90ks TITANIUM REGISTRIRANO+SERVISIRAN

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 22:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Passat 8 , 1.6 dsg menuvac

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:16 Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Скопjе  ·  Аеродром

TOYOTA YARIS 1.0 70KS, 2011 god, 67000 KM

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 22:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0TDI 6BRZINI 143ks HIGHLINE REGISTRIAN+SERV

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 22:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan so garazno mesto vo Debar Maalo

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 22:09 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Samsung A14 4GB/64GB

7 000 МКД

Денес 22:02 Моторцикли (над 50cc)  ·  Chopper/Custom  ·  Harley-Davidson  ·  Sportster  ·  Куманово

Se prodava HARLEY DAVIDSON XL883N

16 200 ЕУР

Денес 21:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba vo Taftaligje

350 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 21:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Bardovci

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Денес 21:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba na Juzen Bulevar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 21:53 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Samsung A14 4GB/64GB

7 000 МКД

Денес 21:52 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, 77 KW, SPORTBACK, 2006, PERFEKTNO

5 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Novo Lisice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 21:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka na prodazba

119 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
Денес 21:22 Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Majstor za burek

Денес 21:16 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Скопjе  ·  Бутел

Suzuki Splash 1.0 2012 god. vo odlicna sostojba

4 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 21:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam stan od 81m2 pozadi Kapitol

56 100 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 21:12 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Micra vo odlicna sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 21:09 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 83ks 2013g

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 21:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177

1 750 ЕУР

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 21:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177

1 750 ЕУР

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 21:02 Станови  ·  Охрид

Стан во центар на Охрид

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 20:58 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Василево

PRODAVAM PLAC I NIVA VO DOBREJCI STRUMICA

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации