Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:38
Линк
Работа  ·  Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se bara zena za rabota


Денес 09:55 Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Скопjе  ·  Карпош

Peugeot 207 1.4 Benzin 2007 reg cela god

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 09:54 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Niva pogodna za gradba

35 ЕУР

Денес 09:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam stan

40 500 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 09:53 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mercedes-R 320 cdi 2006 full oprema

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 09:52 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hyundai i20 1.4 crdi 2011 full servis max sacuvana

4 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Денес 09:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven stan kaj univerzalna 70m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 09:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 09:39 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Kalos 1.2 -2005G. Neuvezen

1 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се издава наместен стан во Ѓорче Петров

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:24
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Штип

Peugeot 2008 1.5 BlueHDi Allure Virtual Navi

19 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:24 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

Денес 09:17 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA SPORTS TOURER 1.6 CDTI 110KS 2018 EDITION

9 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:15 Станови  ·  Кавадарци

Се издава стан 70м2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 09:09 Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 09:08
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

STAN 78+3(+7) m2 VOENI KULI STAR AERODROM

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Aerodrom 28.5m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 09:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 09:02 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Philips Lumea Bri 953

21 000 МКД

Денес 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:57 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prevoz kombe selidbi skopje

Денес 08:55
Линк
Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 ЕУР

Денес 08:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prazen dvosoben stan vo centar do N.Makedonija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Денес 08:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 08:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vila kuka vo Gorno Nerezi

Број на соби: > 10
Денес 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava prazen (a moze i namesten) stan vo Aerodrom-

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

3 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Novo Lisice so dvor

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 08:47 Автомобили  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:44 Бараки и Гаражи  ·  Штип

Garaza vo Stip

5 500 ЕУР

Денес 08:42 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seal Leon 1.6TDI DSG FULL OPREMA

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 08:38 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CITROEN C4 1.6 2006 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации