Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 фев. 17:33
Линк
Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SE PRODAVA KUKJA VO KAVADARCI

Број на соби: 4
28 фев. 13:12
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Стан 65m2- 11 Октомври згради

72 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan od 54 kvadrati

64 800 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 11:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 11:12 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Аеродром

маја за метал

Денес 11:11 Станови  ·  Охрид

Се продава стан 35м2 во Охрид кај хотел FLAMINGO

1 250 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 11:06 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 11:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 10:58 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Илинден

VW TIGUAN 2,0tdi 150hp DSG "HIGHLINE" 2017

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:56 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stiropor fasadi gips ekstra kvalitetno

Денес 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT-MODEL 2006-REGISTRIRANA!!!!

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 10:53 Друго  ·  Куманово

Граничници за обликување површина

150 МКД

Денес 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Битола

CITROEN C1 1.0 BENZIN-KLIMA-REDIZAJN--MODEL 2013-NOVO VOZILO

4 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Битола

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN--FACE LIFT--MODEL 2010-NOVO VOZILO!!

4 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

KIA CEED 1.4 16V BENZIN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

5 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

Ford Fiesta 1.3 benzin klima redizajn model 2007 nova

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:51 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Битола

Mazda 6 2.2 dizel 92kw model 2010 novo vozilo

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 10:49 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Битола

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 10:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 150KS 4X4 HIGHLINE 2018G

25 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:49 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Alfa 146 2.0 twinspark 16v

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:49 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!

3 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 10:49 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009!!!NOVO!

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT-COSMO-MODEL 2007!!!NOVA!!!!

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 10:48 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Alfa 146 2.0 twinspark 16v

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Битола

Renault Clio III 1.5 DCI redizajn 50kw model 2010 novo

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

Opel Corsa C 1.2 benzin avtomatik cosmo model 2007 nova

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 10:46 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Prevoz kombe selidbi skopje

Денес 10:46
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
Денес 10:46 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Скопjе  ·  Карпош

iPhone 12 Pro, 128MB, Blue, Neverlock

440 ЕУР

Денес 10:46 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--FACE LIFT--MODEL 2013--NOVA!!!!!!!!

6 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 10:46 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Битола

RENAULT LAGUNA III 1.5 DCI-110KS--REDIZAJN--MODEL 2013--NOVA

7 690 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Битола

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI--REDIZAJN-MODEL 2011--NOVO VOZILO

5 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes S 320 CDI (235ps) AMG LONG Verzija PANORAMA KROV 2

13 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Битола

TOYOTA AURIS 1.4 D4D-DIZEL-MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!!!!!

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Битола

CITROEN C4 1.4 BENZIN-PLIN--MODEL 2007-REGISTRIRANA!12.2024

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации