Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 јан. 14:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani vo Centar - so parking - Soboren Hram

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 01:15 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Zimski.gumi KLEBER

5 000 МКД

Денес 01:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

GOLF 2.0-150 D 4MOTION

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 00:58 Соби  ·  Струга

Sobi Vila Bolonja

Денес 00:30 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

DACIA LOGAN 1.4 MPI BENZIN ATEST PLIN 75KS GOD -05 KAKO NOVA

1 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:25 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES A 180 CDI GOD -06 KLIMA 6BRZINI NAVI KAKO NOVA FULL

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:23 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Мопс кученца

Денес 00:19 Автомобили  ·  Citroën  ·  C2  ·  Пробиштип

Citroen C2

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 2
Вчера 23:59
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Izdavam vikendica vo Gorno Sonje

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 23:58 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Вчера 23:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Продавам Стан во Т. Поле, Скопје

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 23:56
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 23:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5 1.9 TDI

6 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CORSA 1.3cdti - 95KS -ECO FLEX- 2011g. - 157.208km SERVISNA

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:37 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам плац со куќа во Драчево

95 000 ЕУР

Вчера 22:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava komplet namesten stan vo Karpos

24 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Iznajmuvame mnogu ubav stan vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Вчера 22:28 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava

Број на соби: 8
Површина: 120
Вчера 22:24 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Куманово

Quatro HT-500

Вчера 22:22
Линк
Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 ЕУР

Вчера 22:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Вчера 22:13 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Suzuki Swift 1994 god

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:57 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za vo butik

Вчера 21:47
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Тетово

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Тетово

Opel Antara 2.0 CDTI 4X4 odlicna moze zamena

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:39 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Карпош

izdavam baraka

200 ЕУР / месечно

Вчера 21:37
Линк
Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Скопје

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа 90м2,с.Орман

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 21:07 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON 070483719

1 ЕУР

Вчера 21:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava opremen stan so 2 spalni vo blizina na MVR

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:03 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Suzuki Swift 1.2-16v(90hp)New Model-NEUVEZEN-18g.

7 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Виница

VW PASSAT 1.6 tdi 120 ks HIGH LINE

16 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во City Tower

2 150 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan so 2 spalnii kaj Ramstor Centar

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:47 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Skoda Superb 2.0 tdi 103kw,140ks,mozna Zamena

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:47 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Busenje so kruni secenje i krsenje beton

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации