Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177

1 750 ЕУР

Број на соби: 1

Денес 08:15 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Se izdava prekrasen apartman vo Mavrovo

Број на соби: 2
Денес 08:14 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Se prodava plac

25 000 ЕУР

Денес 08:04 Работа  ·  Работа од дома  ·  Велес

Internet zarabotka

Денес 08:01 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Renault Megan GT-Line

7 199 МКД

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan Gradski park

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 07:35 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

13 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:35 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Карпош

TOURAN.2.0.TDI.04.GOD AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

4 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:34 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Карпош

TOYOTA.COROLLA.1.4.DIZEL.90 KS.05.GOD.AUTOMATIC.FULL

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:33 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Карпош

HYUNDAI.GETZ.1.1.BENZIN.05.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:33 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD.FOCUS.1.8.TDCI.03 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES.C.240.BENZIN 01.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL.MERIVA.1.7.CDTI.101.KS 04.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL.ASTRA.1.4.BENZIN.08 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:31 Автомобили  ·  Hyundai  ·  S-Coupe  ·  Скопjе  ·  Карпош

HYUNDAI.COUPE.1.5.BENZIN 93.GOD.OD.PRV.GAZDA.KAKO.NOVO

1 499 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 07:31 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Карпош

CHEVROLET.SPARK.08.GOD.OSNOVEN.MODEL

1 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 07:30 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Карпош

CHEVROLET.MATIZ.04.GOD.ATES.PLIN

1 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:02 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кочани

2014 Seat Leon III ST 1.6 TDI (110 Hp) ECOMOTIVE

9 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 06:05 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prevoz i selidbi niz cela Makedonija

800 МКД Намалена цена

Денес 03:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во Аеродром !

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 02:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 02:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нова гарсоњера во Центар, Железничка !

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 02:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во КАПИШТЕЦ !

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 02:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Центар кај Клиника !

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 02:12 Автомобили  ·  Kia  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kia avela 1.3 so plin registrirana

899 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:11 Автомобили  ·  Kia  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kia avela 1.3 so plin

899 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:40
Линк
Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 ЕУР

Денес 01:12 Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Куманово

Renault Kangoo 1.5 dci

4 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:10 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Битола

DJ Controller Instinct P8

3 000 МКД Намалена цена

Денес 00:52 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Secenje beton rusenje zidovi

Денес 00:45 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se podaruvaat - Vdomi milenice

Денес 00:36 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Нови оригинал Adidas патики

2 800 МКД

Денес 00:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Скопjе  ·  Илинден

VW Arteon R-Line 2.0 tdi DSG DigitalCockpit 2018 Godina

29 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:32
Линк
Автомобили  ·  Lexus  ·  RX 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Lexux RX 450H

39 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:28 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Куманово

Se prodavaat povolni kameri

Денес 00:25 Бараки и Гаражи  ·  Куманово

Se prodava baraka

Денес 00:25 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X2  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW X2 2.0d AutoMilano

23 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации