Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 апр. 16:28
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

1400 denari,Viliа so 10 apart vo centar so parking НГ ИЗДАДЕ

1 300 МКД / дневно

Број на соби: > 10

06 фев. 18:18 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A3 1.9 TDI -04

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
06 фев. 18:14 Плацови/Ниви и фарми  ·  Прилеп

SE IZDAVA NIVA SARIKA 1600m2 SO HIDROSISTEM

2 500 МКД / месечно

06 фев. 17:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Opel Astra -97

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 17:46 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Градежни машини  ·  Гостивар

Bager Komatsu

06 фев. 17:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW GOLF 3 ODLICEN - 95

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 17:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 96m2 vo Centar

95 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
06 фев. 17:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan od 33m2 vo Avtokomanda

Број на соби: 2
06 фев. 17:33 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renault Scenic 1.6 so vgraden plin -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 17:29 Компјутери (Комплет)  ·  Таблети  ·  Кавадарци

Nexus 7 2013

10 500 МКД

06 фев. 17:18 Автомобили  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Крива Паланка

SMART For Two 0.6 Benzin REGISTRIRANO -01

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
06 фев. 17:17 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Busenje bunari za voda

06 фев. 17:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Струмица

VW Polo 1.4 TDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 17:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan pogoden za deloven prostor

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
06 фев. 16:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava nov stan vo Rasadnik do SP Market

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
06 фев. 16:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

VSELIV STAN NOVOGRADBA KAJ POLIKLINIKA 71 M2

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 фев. 16:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT 19TDI 131KS HIGHLINE ITNO-01

4 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 16:11 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mercedes c 250 Turbodizel -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 15:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava stan 80m2 vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
06 фев. 15:55 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Тетово

Izrabotka na site vidovi tendi i leksani

50 ЕУР

06 фев. 15:17 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Центар

Bishon

300 ЕУР

06 фев. 15:09 Соби  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvam 2-krevetna soba

06 фев. 15:09 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Штип

Peugeot 307 2.0 hdi -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 15:00 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES BENZ C 200 CDI ELEGANCE -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 14:56 Колекционерски предмети  ·  Штип

Jukebox Elcom

06 фев. 14:56 Моторцикли (над 50cc)  ·  Друга марка  ·  Truva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skuter Truva 150 od najpogodenite kako novo 9500km

Година: 2010
06 фев. 14:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Чаир

VW Polo 1.2 Tdi -11

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 фев. 14:56 Домашни Миленичиња  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO mladi hrcaci masko zensko

1 300 МКД

06 фев. 14:48 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Дебар

Hyundai Sonata 2.0i 16 V -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 14:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava stan od 48m2 vo Kozle

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
06 фев. 14:28 Станови  ·  Битола

STAN OD 52 M2 NA UL.VASKO KARANGELEVSKI

Број на соби: 3
06 фев. 14:19 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Велес

Playstation 2 igri

3 000 МКД

06 фев. 14:11 Деловен простор  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kafic za zabavi

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации