Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 31
Aixam , 9
Alfa Romeo , 1436
Alpina , 11
Artega , 1
Audi , 6881
BAIC , 1
Bentley , 5
BMW , 7044
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 806
Chrysler , 152
Citroën , 3067
Corvette , 4
Dacia , 184
Daewoo , 742
Daihatsu , 76
DeTomaso , 2
Dodge , 62
Ferrari , 1
Fiat , 3963
Ford , 5205
GMC , 5
Great Wall , 13
Honda , 495
Hummer , 19
Hyundai , 1108
Infiniti , 7
Isuzu , 14
Jaguar , 112
Jeep , 334
Kia , 699
KTM , 2
Lada , 630
Lancia , 220
Land Rover , 462
Landwind , 1
Lexus , 44
Lifan , 2
Lincoln , 13
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 805
Mercedes-Benz , 9062
MG , 5
MINI , 356
Mitsubishi , 466
Morgan , 1
Nissan , 741
NSU , 5
Opel , 9395
Peugeot , 4680
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 164
Proton , 4
Renault , 4542
Rover , 270
Saab , 65
Seat , 2645
Škoda , 1032
Smart , 295
Spyker , 2
Ssangyong , 99
Subaru , 64
Suzuki , 487
Tata , 5
Tesla , 4
Toyota , 954
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 38
VW Volkswagen , 16031
Volvo , 356
Wartburg , 8
Yugo , 605
Zastava , 375

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 12:03
Линк
, ,

2004 Jeep Cherokee 3.7l

6 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 17:15
Линк
,

Nissan X Trail 2.2

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:40
Линк
, ,

Passat B6 highline odlicno zacuvana

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 17:42 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz glk 220cdi 4matic 2010

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:41 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi united 2012

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:40 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi 2012

8 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:40 Претпријатие , ,

Suzuki Splash 1.0i 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 Претпријатие , ,

Volvo C30 R design Kupeno od Mida Motors

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 17:18 , ,

Honda Civic 1.4 i vtec 2012

8 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 17:16 , ,

Fiat Panda 1.2 benzin so atest plin 2008

2 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:41 , ,

Antara 2.2CDTI 4X4 neuvezuvana 98 000km 2012

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 16:45 , ,

Skoda Karoq 2020 19.000km

24 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 16:44 , ,

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:33 , ,

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:24 , ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:18 ,

Volkswagen Golf 6 tdi blue motion

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:13 ,

Peugeot 207 1.4 benzin 2010 panorama

4 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:13 , ,

Se prodava audi a3 2.0 tdi

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:13 , ,

Mazda 3T sport za delovi

1 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:13 , ,

Se prodava Opel Astra H

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:13
Линк
, ,

SEAT LEON 1.6 TDI FULL LED MATRIX OPREMA REGISTRIRAN 07.2023

10 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:13 , ,

VW Golf 5 GT Sportline 2.0 TDI Automatic DSG

6 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:13 , ,

Opel Meriva

7 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:13 , ,

VW Passat CC 2.0tdi 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:13 , ,

VW Passat CC 2.0tdi 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:40
Линк
, ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:40 , ,

Fiat Dublo 1.4 120ks

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:40 , ,

Passat B6 highline odlicno zacuvana

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:34
Линк
Претпријатие , ,

Buba 1975

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:32 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:32 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi 2007 vo ekstra sostojba

9 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:30 , ,

Mercedes C200 cdi

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:12 ,

Bmw E60 530d 2004 2005 registriran servis

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:02
Линк
, ,

Fiat Grande Punto 1.4 benzin/plin

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:01 ,

Polo 1.4TDI

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:45 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin metan perfektno

2 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:13 Претпријатие , ,

PEUGEOT PARTRNER FABRIKA 1.6 HDI SO OPREMA

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:13 Претпријатие , ,

Audi A4 fabrika full oprema 2011 2.0 tdi

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:13 , ,

VW GOLF 2.0 TDI,FULL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOV

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:12 , ,

Daewoo Matiz 1999

1 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 13:58 Претпријатие , ,

Peugeot 5008 1.6 hdi 80kw perfektna

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:35 , ,

VW Passat 2.0tdi 140hp 2006

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:34 ,

BMW e46

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:34 , ,

Transport i logistika

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
Денес 13:33 ,

Mercedes - Benz E 220 CDI 2005

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 13:24
Линк
, ,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:21 , ,

VW Passat 2.0tdi 140hp 2006

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации