Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго


06 дек. 08:01 ,

Kuka od 529m2 vo Bitola

105 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 дек. 23:58 , ,

VW Passat B5.5 1.9 TDI 131 ps GPS 6 stepen menuvac

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 20:51 ,

Kuka 150m2 Sveti Nikole

Број на соби: 4
Површина: 150
21 ноем. 13:17 ,

Kuka 120m2 vo Recani

Број на соби: > 10
Површина: 160
20 ноем. 12:10 ,

Mercedes c220 -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
18 ноем. 22:23 , ,

Kuka od 200m2 vo Butel

90 000 МКД

Број на соби: 7
Површина: 200
18 ноем. 21:45 , ,

Citroen Xantia -96

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток