Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 08:02
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava namesten stan vo Aerodrom od 1 juli

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

23 мај 22:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 22:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo Centar kaj Univerzalna

144 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
23 мај 22:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NOVO OPREMEN STAN VO AERODROM DO BISER

Број на соби: 4
Површина: 90
23 мај 22:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov opremen stan

Број на соби: 3,5
23 мај 22:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 22:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Caddy 1.9 tdi, termoking do -20C

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 21:51 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава комплетно наместена куќа во Тафталиџе 2

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
23 мај 21:43 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

RENAULT CLIO 1.5 DCI

11 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 21:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Карпош

W.POLO.1.4.TDI.69.KS.09 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

3 799 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 21:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан 107 m2 во Капиштец

Број на соби: 4
23 мај 21:17 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano

8 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 21:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevseluvan moderno opremen stan 70m2 vo Sky City

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
23 мај 21:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
23 мај 21:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

174 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 мај 21:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nova kuka od 100m2 vo Taftalidze

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
23 мај 21:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 мај 21:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 мај 21:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ubav stan od 90m2 i parking mesto vo Kapistec zgradi KATEKA

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
23 мај 20:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
23 мај 20:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov nevseluvan stan 54m2 vo Panorama Residence Vodno

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 мај 20:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

108 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
23 мај 20:54 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

PS4/PS3 Dzojstici Racki

1 500 МКД Намалена цена

23 мај 20:51 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva lokal

300 ЕУР / месечно

23 мај 20:41
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Сарај

MAZDA 3 1.5 d Skyactiv CenterLine 2017 god

11 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano

8 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации