Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мар. 16:07
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Бутел

Plac vo Radisani

80 ЕУР

Вчера 08:08
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Скопjе  ·  Карпош

NISSAN NAVARA D40 / НИСАН НАВАРА Д40

11 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 00:33
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ДОСТАПЕН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО EAST GATE LIVING

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Вчера 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 74m2 pozadi Univerzalna Sala

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Namesten stan od 57m2 vo Avtokomanda

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM-PIOM

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renoviran stan od 55m2 vo Avtokomanda

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 50m2 vo Centar

96 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 49m2 so dvor kaj Nova gimnazija Taftalidze 1

83 300 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:41 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prazen stan 75m2 za kancelarii Centar pozadi Evropski Univer

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Кисела Вода

1 300 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 14:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 116m2 vo Centar

174 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:40 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje podrumi garazi dvorovi

Вчера 14:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 43m2 pozadi Univerzalna sala

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava namesten stan 86m2 vo Kozle

1 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 14:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 104m2 so tri spalni vo Kisela Voda

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo gradba 65m2 vo Taftalidze 1

137 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavaat stanovi vo Avtokomanda

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 80m2 vo Centar

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 14:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 82m2 vo Aleksandrija Vlae

107 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

Nova kuka 300m2 vo Jurumleri

225 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 14:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

STAN OD 86M2 NA ODLICNA LOKACIJA VO CHAIR

82 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 14:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Top Ponuda deloven 3kancelarii Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 14:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 52m2,Univerzalna,2spalni

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR UNIVERZALNA

152 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 14:28
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA LUKSUZEN TROSOBEN STAN NA LENINOVA

145 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 14:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 55m2 so 2 spalni sobi Univerzalna sala

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЛЕПТОКАРИЈА

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mercedes C220 Neuvezuvan

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUXUZEN STAN 103 M2 VO BLIZINA NA ZELEZNICHKA

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 14:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

LUXUZEN STAN 103 M2 VO MICHURIN

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 14:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux opremen apartman vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 14:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR VODNO KUKA SO EXTRA CENA

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prazen trosoben stan 75m2 kancelarii Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации