Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 мај 14:35
Линк
Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

KIA SPORTAGE 2017

16 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
17 мај 08:47
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

se izdava namesten stan vo Karposh 1

Број на соби: 3

23 мај 20:28 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD PERFEKTNA.

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
23 мај 20:20 За Деца  ·  Играчки  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Zamok za skokanje

1 ЕУР

23 мај 19:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
23 мај 19:56 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Eos  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Eos 2.0tdi dsg highline cabrio 2009

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 19:51 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renault Clio 2007 - 112.000 klm - 2700€

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
23 мај 19:45 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава Volvo XC40 D3 2019

23 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 19:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на целосно опремен стан

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
23 мај 19:37 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Сопиште

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 19:31 Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Toyota Yaris 1.0, 2018

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
23 мај 19:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава комплетно наместен стан минимум на 1 година

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 мај 19:31 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

23 мај 19:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Чаир

VW T CROSS

20 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 65 000 - 69 999
23 мај 19:31 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI A6 3.0 TDI 45 quattro

35 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 19:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014

11 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 19:31 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sandaci za pceli Rodna boja

23 мај 19:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo Porta Vlae so 1 spalna

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 19:23 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Suzuki Spl 1.0 TNG

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 19:18 Претпријатие Деловен простор  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Deloven prostor 130m2 vo Vlae

4 ЕУР / месечно

23 мај 19:18 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mitsubishi l200 4x4 2.5 di-d 136ks 2010god facelift

14 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 19:11 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 Панорама

1 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 19:11 Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kuka vo Aerodrom na top lokacija

65 000 ЕУР

23 мај 19:11
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shtepi ne super lokacion cmim shum i volitshem

77 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 19:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
23 мај 19:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kуќа во Припор

220 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 18:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 45m²

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 мај 18:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

75 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
23 мај 18:51 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 BUSINESS-MYLD-HIBRID-DIZEL S-TRONIC KUPEN MK/21

36 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 18:50 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Airpods Pro Gen2

8 000 МКД

23 мај 18:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW BEETLE 2.0TDI PORSCHE SKOPJE PRV SOPSTVENIK

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
23 мај 18:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno Ureden Stan Vo Centar

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
23 мај 18:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodavaat novi stanovi vo Karpos sproti CityMall

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
23 мај 18:44 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 BUSINESS-MYLD-HIBRID-DIZEL S-TRONIC KUPEN MK/21

36 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 18:41
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Lexus  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Скопје

LEXUS RX 450H 3.5 HYBRID 4X4 313KS PRESIDENT 2016G VO TOYOTA

39 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 18:40
Линк
Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Скопје

Suzuki Swift Automatic 1.3 Benzin / 2006

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
23 мај 18:37 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW X118d 2.0d AutoMilano

19 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 18:34
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD KUGA ST LINE 2.0 TDCI 120KS 2023/2024G 6.000KM!

36 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
23 мај 18:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava Finska baraka kaj City mall

1 МКД / месечно

Број на соби: 3,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации