Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:26
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 17:56
Линк
Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Скопjе  ·  Чаир

Alfa Romeo 156 2.4

1 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj vo Debar Maalo Tim 5

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 14:16 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukan od 19m2 vo Mavrovka

19 000 ЕУР

Денес 14:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven prostor pogoden za dukjan vo Centar 82m2

1 390 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 14:11 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Majstor za lepenje na plocki iinstalacia na vodovod

Денес 14:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan na Vodno blizu Drzavna

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 14:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov stan 61m2 kaj FON

82 350 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ДАРМА ДОМА izdava nov moderen stan vo Centar !

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:00 Работа  ·  Туризам и Хотелиерство  ·  Скопjе  ·  Центар

Recepcioner/ka

Денес 14:00 Автомобили  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Subaru Impreza 1.5 4x4 107hp 2008 година неувезена

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ДАРМА ДОМА izdava trosoben stan vo Aerodrom so cetiri lezai

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 82m2 stan, novogradba, vseliv Vlae

109 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:55 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Чаир

Citroen C5 2.0hdi automatic

4 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:55 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Haus majstor i renoviranje

Денес 13:55 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Haus majstor i renoviranje

Денес 13:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Taftalidze 2

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Aerodrom !

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan vo Karpos 3 kaj City Mall

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан на Водно !

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром, Cevahir !

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Karpos 3 City Mall

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:50 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL FRONTERA B 2.2 DIZEL 2000 GOD

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 13:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novo opremeneno studio vo Centar

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 13:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK140. Dupleks od 114m2 vo Zelezara

132 250 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OK91. Se prodava cetvorosoben stan vo Aerodrom

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:40
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW X6 m40d Xdrive M_Packet Hamann Edition

27 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sanik C blok stan vo gradba

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:30
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава луксузен и комфорен стан - Градски ѕид - Центар

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:30 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rusenje secenje beton asfalt otvori

Денес 13:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan vo Aerodrom - Nova Zeleznicka

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman Nala za kratok prestoj vo star aerodrom

1 200 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA 4-SOBEN STAN VO AERODROM-GET CAFFE

158 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

UBAV SVETOL DUPLEKS VO KISELA VODA, RASADNIK

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Lux cetvorosoben stan vo centar Debar Maalo

1 880 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 13:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

TROSOBEN STAN VO KARPOS 2, MI-DA I FAKULTETITE

132 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации