Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:10
Линк
Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elektricar

1 000 МКД


Вчера 21:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS DSG-AVTOMATIK AUTO KODEKS

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 1.6TDI 105KS Hight-Line 2011 AUTO KODEKS

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:18 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HYUNDAI iX35 1.7CRDi 85KW PANORAMA AUTO KODEKS

10 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:18 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW X1 XDRIVE 2.0D 130KW 2011 AUTO KODEKS

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:15 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Бутел

Dzudzest pinc minijaturno zensko

5 000 МКД

Вчера 21:11
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW POLO 1.0mpi(75hp)-TRENDLINE-*NEUVEZENO*17g.

7 799 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodazba na kola

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 21:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава двособен стан 54м2 во строг центар

Број на соби: 2
Вчера 20:51
Линк
Автомобили  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам NISSAN PATFINDER

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW ARTEON 2.0tdi, 150ks, MT6, 2019god

24 900 ЕУР

Вчера 20:49 Автомобили  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Скопjе  ·  Скопје

Toyota Avensis 1.6d-4d

14 900 ЕУР

Вчера 20:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Golf 8 2.0tdi, DSG, 150ks 2020god

23 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:43 Авто плац Автомобили  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Скопjе  ·  Карпош

JEEP RENEGADE AUTOMATIC LIMITED EDITION 2022

23 990 ЕУР

Година: 2022
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 20:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Илинден

VW Golf 7 GTD 2.0 tdi DSG 2015 Godina

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prekrasen stan Crnice nad MVR so tri spalni sobi

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 20:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela Voda 1400eur m2

1 МКД

Број на соби: 3
Вчера 20:14 Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volvo V40-D4 2.0(177hp)*Summum*147000km-13g.����

11 399 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:13 Работа  ·  Ресторани/Барови и Продавници  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Firma ekonas bara kasierka

Вчера 20:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Влае

92 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 20:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:07 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAVAM KUKA I BARAKA

450 000 МКД

Вчера 20:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

44 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 20:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан

185 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:02 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI A3 1.6 TDI

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Aerodrom

Број на соби: 2
Вчера 19:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 4

71 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 19:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош

123 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra H GTC 1,4 so plin neuvezena

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

91 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
Вчера 19:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дуплекс стан во Дебар Маало. Duplex for rent in Debar Maalo

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава куќа во Центар

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:37 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

PARKETAR BOBAN

Вчера 19:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

53 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 19:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан на бул.Партизанска

185 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 19:29 Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Peugeot 207 SW 1.6T GTI ( RC )

4 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:26 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

13 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации